Kolizja trzech pojazdów na Batorego w Zielonej Górze. Spore utrudnienia w ruchu!

06 czerwiec 2023
Autor: 
Kolizja trzech pojazdów na Batorego w Zielonej Górze. Spore utrudnienia w ruchu!

Kolizja w Zielonej Górze. Zderzyły się trzy samochody osobowe. Występują spore utrudnienia w ruchu!

We wtorek, 6 czerwca około godziny 15:20 na ulicy Batorego w Zielonej Górze doszło do zderzenia łącznie trzech samochodów osobowych, dwóch marki Nissan i jednego marki Honda. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej numer 2 przy ulicy Sulechowskiej oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zderzenie osobówek w Zielonej Górze. "Niebezpieczny manewr"

Zderzenie trzech pojazdów

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w tył osobowej Hondy uderzył kierowca Nissana. W tył Nissana uderzył kolejny kierowca Nissan. Łącznie zderzyły się trzy pojazdy. 

Utrudnienia Zielona Góra

Na ulicy Batorego w rejonie Liceum Sztuk Plastycznych występują spore utrudnienia. Ruch prowadzony jest wahadłowo. W związku z godzinami szczytu zakorkowane są okoliczne ulice Batorego, Dworcowa i Herberta.

Czytaj także - Zielona Góra: Złodziej ukradł motocykl i chował go u kolegi. Został już zatrzymany


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u