Wędkarz nie wrócił do domu. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z Warty

06 czerwiec 2023
Autor: 
Wędkarz nie wrócił do domu. Strażacy wyłowili ciało mężczyzny z Warty Fot. OSP Bogdaniec

Tragedia nad Wartą pod Gorzowem Wielkopolskim. Z rzeki wyłowiono ciało wędkarza.

W poniedziałek, 5 czerwca w godzinach porannych służby z powiatu gorzowskiego rozpoczęły poszukiwania zaginionego nad rzeką Warta wędkarza. Poszukiwania skupiły się w rejonie miejscowości Gostkowice. Służby podzieliły odcinek rzeki na rejony i prowadziły patrol z lądu oraz wody.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Płonie opuszczony budynek w Sulechowie. Łuna ognia widoczna z daleka

Ciało mężczyzny znalezione w Warcie

Po około dwóch godzinach poszukiwań strażacy z Lubczyna natrafili na ciało mężczyzny. Na miejscu pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo - śledczej policji pod nadzorem prokuratora. Najprawdopodobniej doszło do nieszczęśliwego zdarzenia. 

Czytaj także - Zielona Góra: Złodziej ukradł motocykl i chował go u kolegi. Został już zatrzymany


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u