Dwie ciężarówki zderzyły się na S3 pod Świebodzinem. Trasa do Gorzowa zablokowana (ZDJĘCIA)

29 czerwiec 2023
Autor: 
Dwie ciężarówki zderzyły się na S3 pod Świebodzinem Fot. KPP Świebodzin, Czytelnik

Kolizja na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Zderzyły się dwie ciężarówki. Droga w kierunku Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 29 czerwca, przed godziną 13:00. Na 157-kilometrze trasy S3 między Sulechowem a Świebodzinem doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch zestawów pojazdów ciężarowych.

Obie ciężarówki zostały dość mocno zniszczone. Ponadto przewożony towar w większości wysypał się na jezdnię. Na miejsce wezwano służby. Na szczęście ze wstępnych informacji wynika, że nikt nie został poszkodowany.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dzień Otwarty Notariatu w Zielonej Górze

Utrudnienia na S3

W wyniku zdarzenia całkowicie zablokowana została jezdnia w kierunku Świebodzina. Objazd "starą trójką" przez miejscowości Kalsk i Rosin. Jak przekazuje GDDKiA, kierowcy powinni liczyć się z utrudnieniami do godziny 16:00, lecz możliwe, że ten czas się przedłuży.

- Trwają czynności zmierzające do ustalenia przebiegu zdarzenia oraz usunięcia utrudnień - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Przeczytaj też: Ewakuacja z dzwonnicy kościoła w Zielonej Górze. Działali strażacy ze specjalistycznej grupy (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u