Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki!

09 lipiec 2023
Autor: 
Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki! Fot. Ewa

Wypadek w Krośnie Odrzańskim. Motocyklista uderzył w tył osobówki. Poszkodowany trafił do szpitala.

W niedzielę, 9 lipca około godziny 14:00 na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego w Krośnie Odrzańskim doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo - Gaśniczej w Krośnie Odrzańskim, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Wypadek Krosno Odrzańskie

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jadący jednośladem mężczyzna nie zachował bezpiecznej odległości i nie zdążył zahamować przed zatrzymującą się osobówką. Motocyklista z impetem uderzył w tył Hyundaia. - Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala - podaje kom. Justyna Kulka, Oficer Prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krośnie Odrzańskim

Czynności na miejscu zdarzenia prowadzą policjanci. Funkcjonariusze ustalają dokładne przyczyny oraz okoliczności wypadku. Ruch na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego w Krośnie Odrzańskim odbywa się wahadłowo. 

Czytaj także - Nowogród Bobrz.: Mężczyzna wypadł z drugiego piętra. Ranny trafił do szpitala


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u