Nowogród Bobrz.: Mężczyzna wypadł z drugiego piętra. Ranny trafił do szpitala

09 lipiec 2023
Autor: 
Nowogród Bobrz.: Mężczyzna wypadł z drugiego piętra. Ranny trafił do szpitala Redakcja/Archiwum

Groźne zdarzenie w Nowogrodzie Bobrzańskim. Mężczyzna wypadł z balkonu na drugim piętrze. Ranny trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w niedzielę, 9 lipca około godziny 11 na ulicy Kochanowskiego w Nowogrodzie Bobrzańskim. W mieszkaniu zlokalizowanym na drugim piętrze przebywało dwóch mężczyzn. Jeden z nich wyszedł na balkon i długo nie wracał. To zaniepokoiło drugiego mężczyznę, który postanowił sprawdzić co się stało.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Mężczyzna wypadł z balkonu w Nowogrodzie Bobrzańskim

Mężczyzna wyszedł na balkon i zauważył, że na dole leży jego znajomy. Informacja o zdarzeniu została przekazana do służb ratowniczych. Na miejsce zadysponowano jeden zastęp straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji. 

Strażacy udzielali pomocy poszkodowanemu mężczyźnie do czasu przyjazdu zespołu ratownictwa medycznego. - Przytomny mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia - podaje podinsp. Małgorzata Stanisławska, Oficer Prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.  

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl w mieszkaniu trwała najprawdopodobniej zakrapiana alkoholem impreza. Poszkodowany mężczyzna może mówić o wielkim szczęściu, ponieważ doznał jedynie urazu nadgarstka. Ewentualne dodatkowe urazy wykluczą szczegółowe badania w szpitalu.

Czytaj także - Pożar zboża na pniu pod Świebodzinem. Spłonęło blisko 100 hektarów! (ZDJĘCIA, FILM)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u