Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

10 sierpień 2023
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który zabrał portfel z pieniędzmi na terenie galerii handlowej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Aktualizacja: Policja ustaliła dane mężczyzny.

Wszystko wydarzyło się 28 maja 2023 roku w galerii Focus Mall Zielona Góra. Około godziny 20:10 młody mężczyzna przywłaszczył portfel pozostawiony w kinie Cinema City.

- Portfel z zawartością dokumentów i pieniędzy znajdował się na sofie przed salami kinowymi - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Policja szuka mężczyzny i prosi o pomoc

Sprawa trafiła na Komisariat II Policji w Zielonej Górze. Mundurowym udało się zabezpieczyć monitoring. Prowadzący sprawę funkcjonariusz po sprawdzeniu zapisów z kamer ustalił, że na nagraniach widoczny jest mężczyzna, który przywłaszczył portfel.

Dziś policjanci upublicznili wizerunek sprawcy. Liczą przy tym na pomoc mieszkańców.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji przy ulicy Szarych Szeregów 8, telefoniczny z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 795 12 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Stanisławska.

Aktualizacja: Policja ustaliła dane mężczyzny.

Przeczytaj też: Tragiczny finał wypadku koło Świdnicy. Ciężko ranny kierowca zmarł w szpitalu


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u