Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek na osiedlu Zastalowskim

30 wrzesień 2022
Autor: 
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie dwóch osobówek na osiedlu Zastalowskim

Kolizja w Zielonej Górze. Dwie osobówki zderzyły się na ulicy Mechaników. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Zgłoszenie o kolizji wpłynęło do zielonogórskich służb w piątkowe popołudnie, 30 września, tuż po godzinie 15:30. Na ulicy Mechaników na skrzyżowaniu pomiędzy budynkami mieszkalnymi zderzyły się dwa samochody osobowe. To Citroen oraz Peugeot.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

- Kierująca jednego z pojazdów skarżyła się na bóle pleców - relacjonuje st. kpt. Arkadiusz Kaniak, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Policja prawdopodobnie zakwalifikuje zdarzenie jako kolizja drogowa. Przypominamy, że zgodnie z nowym taryfikatorem minimalny mandat za spowodowanie kolizji wynosi 1000 złotych. Oczywiście dochodzi do tego jeszcze 6 punktów karnych.

Przeczytaj też: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u