Tragedia pod Skwierzyną. Osobówka wjechała pod ciężarówkę na DK24. Dwie osoby zginęły!

30 wrzesień 2022
Autor: 
Tragedia pod Skwierzyną. Osobówka wjechała pod ciężarówkę na DK24. Dwie osoby zginęły! Redakcja/Archiwum

Śmiertelny wypadek na Drodze Krajowej numer 24 pod Skwierzyną. Dwie osoby poniosły śmierć na miejscu!

Wszystko wydarzyło się piątek, 30 września około godziny 16:20 na Drodze Krajowej numer 24 w pobliżu zjazdu na trasę S3. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem osobowym z niewyjaśnionych przyczyn wjechał wprost pod ciężarówkę. Na miejsce zadysponowano 2 zastępy straży pożarnej, zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek DK24

Samochodem osobowym podróżowały dwie osoby. Niestety mimo błyskawicznej akcji ratowniczej ich życia nie udało się uratować. Czynności na miejscu wypadku prowadzą międzyrzeccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Funkcjonariusze zabezpieczają ślady oraz prowadzą dokumentację, wszystko posłuży później w wyjaśnieniu dokładnych przyczyn tragicznego wypadku. 

Droga Krajowa numer 24 na odcinku od Chełmska do węzła Skwierzyna Południe jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 21.

Czytaj także - Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


MB

 
Jesteś na tyle interesujący, na ile głębokie są twoje zainteresowania.

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u