Śmiertelny wypadek koło Sulechowa. Nie żyje kierujący skuterem

30 wrzesień 2022
Autor: 
Śmiertelny wypadek koło Sulechowa. Nie żyje kierujący skuterem Redakcja/archiwum

Tragiczny wypadek na trasie Sulechów - Kije. Samochód osobowy zderzył się ze skuterem. Jedna osoba zginęła na miejscu. Droga jest zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w piątek, 30 września, po godzinie 16:15. W okolicy miejscowości Kije na drodze wojewódzkiej nr 277 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Samochód osobowy zderzył się ze skuterem.

Jedna osoba nie żyje

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej oraz patrol policji. Wezwano też zespół pogotowia ratunkowego.

Niestety, jak informuje rzecznik policji w Zielonej Górze podinsp. Małgorzata Stanisławska, kierujący skuterem zmarł na miejscu. Jego życia nie udało się uratować.

Droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Wszystkie szczegóły i okoliczności tragedii będzie ustalać policyjna grupa dochodzeniowo-śledcza pod nadzorem prokuratora.

Przeczytaj też: Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na #dodajto lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u