Potrącenie w Zielonej Górze. Pieszy trafił do szpitala

31 sierpień 2023
Autor: 
Potrącenie w Zielonej Górze. Pieszy trafił do szpitala Redakcja/archiwum

Potrącenie w Zielonej Górze. Kierowca samochodu osobowego potrącił mężczyznę na przejściu dla pieszych na ulicy Sulechowskiej. Poszkodowany trafił do szpitala.

Wszystko wydarzyło się w czwartkowe popołudnie, 31 sierpnia, około godziny 17:00.

Kierowca samochodu osobowego marki BMW jechał ulicą Sulechowską w kierunku ronda Rady Europy, które przecina Trasa Północna. Na wysokości Centrum Rekreacyjno-Sportowego potrącił on mężczyznę, który znajdował się na przejściu dla pieszych,

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zadłużenie miasta na koniec 2024 r. skoczy do prawie 664 mln zł. Prezydent Dariusz Lesicki: To będzie najwyższy w historii budżet. Czekają nas ogromne inwestycje ...

Ranny trafił do szpitala

Poszkodowany upadł na jezdnię, od razu zajęli się nim świadkowie, którzy wezwali służby ratownicze. Na miejsce przyjechał zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

- Pieszy został przetransportowany karetką do szpitala - relacjonuje podinsp. Małogrzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Początkowo ulica Sulechowska w miejscu wypadku była całkowicie zablokowana. Obecnie ruch odbywa się jednym pasem.

Przeczytaj też: Miał nieistniejące "blachy", jechał bez kasku i nie tylko. Wpadł w Zielonej Górze


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u