Akcja policji koło Krosna Odrzańskiego. Zatrzymano 40-latka ze znaczną ilością narkotyków (ZDJĘCIA)

04 wrzesień 2023
Autor: 
Akcja policji koło Krosna Odrzańskiego. Zatrzymano 40-latka Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Marihuana i amfetamina - to efekt policyjnej akcji w okolicach Krosna Odrzańskiego. Zatrzymano mężczyznę, który miał oraz wytwarzał narkotyki. Grozi mu 10 lat więzienia.

Policyjna realizacja miała miejsce we wtorek, 29 sierpnia. Tego dnia funkcjonariusze weszli na teren jednej z posesji na terenie powiatu krośnieńskiego, na której miały znajdować się narkotyki.

- Kryminalni podczas przeszukania ujawnili w pojemnikach, w różnych postaciach białą substancję, susz roślinny, a także będące w różnych fazach wzrostu rośliny konopi. Do sprawy funkcjonariusze zatrzymali 40-letniego mężczyznę - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

"Posiadał znaczną ilość narkotyków"

Łącznie ujawniono ponad pół kilograma narkotyków oraz kilkanaście krzewów konopi. Badanie testerem wykazało, że zabezpieczono marihuanę oraz amfetaminę.

Zatrzymany został przesłuchany w prokuraturze. Usłyszał tam zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowych oraz wytwarzania znacznej ilości marihuany. W piątek, 1 września, sąd postanowił tymczasowo aresztować 40-latka na okres dwóch miesięcy.

- Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat - informuje kom. Kulka.

Przeczytaj też: Nocna akcja policji w Zielonej Górze. Posypały się mandaty, zatrzymano też "prawko" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u