Dzielnicowi zatrzymali 51-latka poszukiwanego listem gończym

28 wrzesień 2016
Autor: 

Dzielnicowi z Dobiegniewa zatrzymali 51-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym za wcześniejsze przewinienia. Mężczyzna próbował ukryć się przed policjantami, lecz szybko został zatrzymany i przewieziony do zakładu karnego.

Nie tylko rozwiązywanie problemów mieszkańców swojej dzielnicy, ale także zatrzymywanie osób poszukiwanych należy do zadań dzielnicowych. Wśród lokalnego społeczeństwa ukrywają się osoby, które unikają kary za wcześniejsze przewinienia. Dzięki skutecznej pracy dzielnicowych trafiają oni jednak do zakładu karnego. Kolejną osobą poszukiwaną, która trafiła za kraty więzienia jest 51-letni mieszkaniec gminy Dobiegniew. We wtorek (27 września) mężczyzna, nie spodziewając się napotkania na swojej drodze policjantów, spacerował po terenie jednej z wsi. Widząc policyjny radiowóz próbował się ukryć. Patrolujący teren swojej dzielnicy policjanci zauważyli podejrzanie zachowującego się 51-latka. Nie trwało długo, aby znalazł się on w ich rękach. Dzielnicowi od razu rozpoznali mężczyznę, który poszukiwany był listem gończym za kradzieże dokonywane kilka miesięcy wcześniej. Jeszcze tego samego dnia 51-latek trafił do zakładu karnego, gdzie czeka go kara pozbawienia wolności.

KWP Gorzów Wlkp. 

KMB

 
Nieważne, czego pragniesz - na świecie jest na to miejsce ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest vGs Produkcje Filmowe i Telewizyjne

 

Top

stat4u