Ukradli paliwo ze spycharek w Zielonej Górze. Rozpoznajesz ich? (ZDJĘCIA)

15 wrzesień 2023
Autor: 
Ukradli paliwo ze spycharek w Zielonej Górze. Rozpoznajesz ich? Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka złodziei, którzy ukradli paliwo z maszyn budowlanych na terenie cmentarza. Rozpoznajesz ich? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się w nocy z 3 na 4 sierpnia 2023 roku. Dwóch mężczyzn weszło na teren Cmentarza Komunalnego przy ulicy Wrocławskiej w Zielonej Górze. Następnie obaj uszkodzili wlewy w sprzęcie budowlanym i zaczęli kraść paliwo.

- Sprawcy ukradli paliwo ze spycharek oraz uszkodzili zbiornik paliwa. Straty pokrzywdzonego wyniosły 5,9 tysiąca złotych - relacjonuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Policja szuka mężczyzn i prosi o pomoc

Sprawa trafiła na Komisariat I Policji w Zielonej Górze. Mundurowi otrzymali nagrania z kamer monitoringu, które zamontowane są na terenie nekropoli. Na materiałach filmowych widać wizerunki sprawców.

Dziś policjanci za zgodą zielonogórskiej Prokuratury Rejonowej upublicznili wizerunek złodziei. Liczą przy tym na pomoc mieszkańców.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem I Policji przy ulicy Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 13 53, 47 795 13 11, 47 795 24 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Stanisławska.

Przeczytaj też: Jechał bez przerwy przez 17 godzin. "Rażąco naruszył czas pracy kierowcy"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u