Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Dwie osoby poszkodowane

25 wrzesień 2023
Wypadek w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek Fot. Czytelnik

Wypadek w Zielonej Górze. Na ulicy Podgórnej zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w poniedziałkowe przedpołudnie, 25 września. Tuż po godzinie 11:50 na skrzyżowaniu ulic Podgórnej i Szafrana zderzyły się dwa samochody osobowe. To Volvo oraz Audi.

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej, dwie karetki pogotowia ratunkowego oraz motoambulans. Dojechał również patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Dwie osoby poszkodowane

W wyniku zdarzenia kierująca Audi została uwięziona w pojeździe. Strażacy wykonali do niej dostęp przy użyciu hooligana, czyli uniwersalnego narzędzia ratowniczego, które wykorzystuje się m.in. przy otwieraniu drzwi do mieszkań. Łącznie pod opiekę medyków trafiły trzy osoby: kobieta z Audi oraz dwie osoby z Volvo. Ostatecznie tylko dwoje poszkodowanych przetransportowano do szpitala, lecz ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Służby całkowicie zablokowały trasę w stronę centrum miasta. Nieprzejezdny jest też jeden pas w kierunku Szosy Kisielińskiej. Ruch odbywa się wahadłowo.

Okoliczności wypadku będą teraz ustalać policjanci.

Przeczytaj też: Jechał 134 km/h przez wieś. Dostał spory mandat i stracił prawo jazdy


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u