Groźny wypadek na krajowej "92" w Trzcielu. Dwie osoby zostały ranne (ZDJĘCIA)

19 październik 2023
Autor: 
Groźny wypadek na krajowej "92" w Trzcielu Fot. OSP Trzciel

Wypadek na drodze krajowej nr 92 w Trzcielu. Ciężarówka zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały poszkodowane i trafiły do szpitala.

Zgłoszenie wpłynęło do międzyrzeckich służb ratowniczych w środę, 18 października, tuż po godzinie 22:00. W miejscowości Trzciel na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 92 z drogą wojewódzką nr 137 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów. Samochód ciężarowy zderzył się z osobówką marki BMW.

Siła zderzenia była bardzo duża. Obrazuje to przede wszystkim samochód osobowy, który miał kompletnie roztrzaskany przód oraz bok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Dwie osoby ranne

Na miejsce wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Międzyrzecza oraz trzy zastępy z jednostek OSP Trzciel i OSP Lutol Suchy. Dojechały też dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

W wyniku wypadku poszkodowane zostały dwie osoby. Po opatrzeniu przez medyków trafiły one do szpitala. Wszystkie przyczyny i okoliczności zdarzenia ustala międzyrzecka policja.

Mieszkańcy domagają się świateł

Osoby mieszkające w Trzcielu zgodnie podkreślają, że na skrzyżowaniu krajowej "92" z wojewódzką "137" przydałaby się sygnalizacja świetlna.

- Do ilu wypadków musi jeszcze dojść żeby władze postarały się żeby w tym miejscu zrobili sygnalizację świetlna? - komentuje pan Szymon. Swoje zdanie wyraziła też pani Arleta: "Trzciel - tu się nic nie da".

Przeczytaj też: Dwie 13-latki szły pieszo po trasie S3. Ryzykowały własnym życiem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u