Tragedia w Międzyrzeczu. Nie żyje 15-latek

23 październik 2023
Autor: 
Tragedia w Międzyrzeczu. Nie żyje 15-latek Redakcja/Archiwum

Tragedia w Międzyrzeczu. Nie żyje 15-letni uczeń. Nastolatek wypadł z okna Liceum Ogólnokształcącego numer 1 im. Heliodora Święcickiego. Przyczyny wyjaśnia prokuratura. 

Tragiczne wiadomości napływają z Międzyrzecza. W poniedziałek 23 października w Liceum Ogólnokształcącym numer 1 im. Heliodora Święcickiego doszło do śmiertelnego w skutkach zdarzenia. Ze wstępnych ustaleń wynika, że z okna na drugim piętrze wypadł 15-letni uczeń. Na miejsce wezwano służby ratownicze.

Tragedia w Międzyrzeczu. Nie żyje 15-letni uczeń I LO

Nastolatek trafił do szpitala, jednak obrażenia były na tyle poważne, że jego życia nie udało się uratować. Czynności wyjaśniające w tej sprawie prowadzi międzyrzecka policja pod nadzorem prokuratury. Śledczy wyjaśniają przyczyny zdarzenia, wszystko wskazuje na to, że doszło do samobójstwa.

Gdzie szukać pomocy w sytuacjach kryzysowych? Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie emocjonalnym działa całodobowo przez 7 dni w tygodniu pod darmowym numerem telefonu: 800 70 2222. Dziecięcy telefon zaufania - 800 12 1212. 

Czytaj także - Sulechów: Wypadek na S3. Są ranni. Pojazdy są poważnie rozbite


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u