Młody kierowca pędził przez wieś i wpadł w ręce policji. To jednak nie wszystko

18 listopad 2023
Autor: 
Pędził przez wieś i wpadł w ręce policji Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Pirat drogowy wpadł w ręce policjantów z Krosna Odrzańskiego. 23-latek stanie przed sądem. Okazało się, że nie miał prawa jazdy.

Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego z Krosna Odrzańskiego systematycznie prowadzą kontrole prędkości pojazdów poruszających się na terenie miasta oraz powiatu. Patrole rozstawiają się zarówno na głównych szlakach komunikacyjnych, jak i na lokalnych trasach.

W czwartek, 16 listopada, jeden z patroli drogówki prowadził działania na drodze wojewódzkiej nr 276 w miejscowości Radnica. O godzinie 9:40 w okolicy przejścia dla pieszych w ręce mundurowych wpadł tam kierowca samochodu osobowego marki Opel.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Zielona Góra - miasto bachusików

Nie miał prawa jazdy

- W pewnym momencie mundurowi zauważyli bardzo szybko zbliżający się do nich pojazd. Po dokonaniu pomiaru prędkości okazało się, że wynosi ona 106 km/h, to jest o 56 kilometrów więcej niż można jechać w tym miejscu - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Kierowca został zatrzymany do kontroli. Szybko okazało się, że 23-latek nie miał prawa jazdy.

- Sprawa skierowana zostanie wraz z wnioskiem o ukaranie do sądu - informuje kom. Kulka.

Przeczytaj też: Gorzów Wielkopolski bez "Wielkopolski". Czy będzie zmiana nazwy miasta?


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u