Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Wojskowa karetka leży na boku (ZDJĘCIA)

24 listopad 2023
Autor: 
Wypadek pod Zieloną Górą. Wojskowa karetka leży na boku Redakcja

Wypadek na S3. Karetka wojskowa wypadła z drogi na zjeździe z ekspresówki. Ambulans leży na boku. Dwóch żołnierzy trafiło do szpitala.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do służb ratowniczych w piątkowy poranek, 24 listopada, około godziny 8:00.

Kierowca wojskowej karetki marki Mercedes Sprinter jechał trasą S3 od Zielonej Góry w stronę Nowej Soli. Na węźle Niedoradz postanowił zjechać z drogi ekspresowej. Wtedy na łuku drogi najprawdopodobniej wpadł w poślizg i przebił bariery energochłonne. Następnie ambulans wypadł z jezdni i przewrócił się na bok.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Wypadek karetka wojskowa - dwie osoby poszkodowane

Na miejsce wysłano zastępy straży pożarnej z terenu powiatu zielonogórskiego i nowosolskiego. Przyjechały też dwa zespoły pogotowia ratunkowego oraz patrole policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Pojazdem podróżowało łącznie trzech żołnierzy. W wyniku wypadku poszkodowanych zostało dwóch z nich. Mężczyźni po opatrzeniu przez medyków zostali przetransportowani do szpitala, gdzie przejdą szczegółowe badania. Ze wstępnych ustaleń wynika, że jego ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia ustala obecnie policja. Wkrótce na miejsce dojedzie też Żandarmeria Wojskowa.

Przeczytaj też: Tragiczny wypadek na obwodnicy Zielonej Góry. Jest ofiara śmiertelna (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u