Kolejny tragiczny pożar w Lubuskiem. Nie żyją dwie osoby

25 listopad 2023
Autor: 
Kolejny tragiczny pożar w Lubuskiem. Nie żyją dwie osoby Redakcja/archiwum

Pożar w Ośnie Lubuskim. W ogniu stanął pustostan. Dwie osoby zginęły. To kolejny pożar ze skutkiem śmiertelnym w Lubuskiem.

Wszystko wydarzyło się w piątek, 24 listopada, chwilę przed godziną 17:30. W Ośnie Lubuskim przy ulicy Kopernika doszło do pożaru pustostanu.

Do zdarzenia skierowano dwa zastępy z Państwowej Straży Pożarnej w Słubicach oraz dwa samochody ochotników z OSP Ośno Lubuskie. Pierwszy samochód gaśniczy był we wskazanym miejscu już po kilku minutach od zgłoszenia.

Pożar Ośno Lubuskie - zginęły dwie osoby

Strażacy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli linie gaśnicze i przystąpili do działań. Ogień szybko udało się opanować.

Niestety finał pożaru okazał się tragiczny. W pustostanie odnaleziono dwie osoby bez funkcji życiowych. Ich życia nie udało się już uratować.

Teren został zabezpieczony przez policję. Na miejscu zjawił się także prokurator oraz funkcjonariusze z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy działali pod jego nadzorem. Teraz śledczy będą ustalać, jak dokładnie doszło do pożaru oraz jaka była przyczyna zgonu dwóch osób.

Kolejny tragiczny pożar w Lubuskiem

Tego samego dnia w godzinach porannych płonął również pustostan w Torzymiu. W wyniku zdarzenia zginęła jedna osoba. Więcej: "Tragiczny pożar w Torzymiu. Strażacy ujawnili zwęglone zwłoki"

Przeczytaj też: Wypadek na S3 pod Zieloną Górą. Wojskowa karetka leży na boku (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u