Wypadek w Gubinie. Ranny rowerzysta. Zobacz nagranie z monitoringu

28 listopad 2023
Autor: 
Wypadek w Gubinie. Ranny rowerzysta. Zobacz nagranie Fot. KPP Krosno Odrzańskie

Wypadek w Gubinie. Osobówka uderzyła w motocyklistę. Kierujący jednośladem trafił do szpitala. Policja opublikowała nagranie z momentu zderzenia.

Do wypadku doszło w piątkowy wieczór, 17 listopada. Na skrzyżowaniu ulic Słowackiego i Dąbrowskiego kierowca samochodu osobowego potrącił rowerzystę.

- Kierujący osobówką, jadąc ulicą Słowackiego w kierunku 3 Maja, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu dla prawidłowo poruszającego się rowerzysty, doprowadzając do zderzenia - relacjonuje kom. Justyna Kulka, rzecznik policji w Krośnie Odrzańskim.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Potrącenie rowerzysty. Zobacz nagranie z monitoringu

Na miejsce wezwano zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z drogówki. Poszkodowany rowerzysta z obrażeniami został zabrany do szpitala w Krośnie Odrzańskim. Szczegółowa diagnostyka wykazała, że doznał obrażeń "powyżej dni 7", dlatego policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy.

- Pamiętajmy, że bezpieczeństwo na drodze zależy od nas wszystkich. Każdy zobowiązany jest do przestrzegania przepisów, zachowania ostrożności i koncentracji na drodze - podkreśla kom. Kulka.

Moment wypadku został zarejestrowany przez kamerę monitoringu. Policja opublikowała nagranie ku przestrodze.

Przeczytaj też: Masowo okradali ciężarówki i spuszczali paliwo. Grożą im spore kary


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u