Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód. Trwa akcja strażaków (ZDJĘCIA)

06 grudzień 2023
Autor: 
Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód

Pożar w Zielonej Górze. W ogniu stanął samochód osobowy. Na miejsce przyjechała straż pożarna. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej w Zielonej Górze w środowe przedpołudnie, 6 grudnia. Tuż po godzinie 11:20 na Trasie Aglomeracyjnej, czyli ulicy Zbigniewa Herberta doszło do pożaru samochodu osobowego marki Volkswagen.

Kierowca poruszał się w stronę ronda Anny Borchers łączącego się z ulicami Batorego i Dworcową. Nagle w trakcie jazdy ogień pojawił się w komorze silnika.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Akcja strażaków przy Warcie. Woda z kanału podchodziła pod posesje

Pożar Zielona Góra - trwają działania strażaków

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Tuż po dojeździe strażaków rozwinięta została linia gaśnicza, a ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne podali prąd wody w natarciu na płonące auto.

Już po kilku minutach sytuacja pożarowa została opanowana. Następnie strażacy rozpoczęli dogaszanie.

Niestety pojazd nadaje się już tylko do kasacji. Przód osobówki całkowicie spłonął. Ogień spowodował też szkody we wnętrzu samochodu. Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana.

Pożar samochodu Zielona Góra - utrudnienia w ruchu

Trasa Aglomeracyjna została całkowicie zablokowana. Ruch zostanie wznowiony dopiero po zakończeniu działań. Na miejsce dojechał patrol policji z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego.

Aktualizacja: Trasa została odblokowana.

Przeczytaj też: Auto nie odpala na mrozie? Straż Miejska ma nowe urządzenie (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u