Pożar w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Trwa akcja gaśnicza

07 grudzień 2023
Autor: 
Pożar w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Trwa akcja gaśnicza

Pożar w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej. 

W czwartek, 7 grudnia około godziny 14 w kamienicy na deptaku w Zielonej Górze doszło do pożaru. Na miejsce zadysponowano łącznie cztery zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej numer 1. W budynku panowało spore zadymienie.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Działania strażaków i żołnierzy na jeziorze. Pracują pod wodą

Strażacy bardzo szybko opanowali sytuację. - Podczas prac budowlanych przewiercona została instalacja elektryczna w budynku - podaje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik prasowy zielonogórskich strażaków.

W wyniku zdarzenia nikt nie został poszkodowany. Strażacy dokładnie przewietrzyli budynek oraz sprawdzili, czy nie pozostały żadne zarzewia ognia. 

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Płonął samochód. Trwa akcja strażaków (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u