Szpital w Sulechowie wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. "Do odwołania"

07 grudzień 2023
Autor: 
Szpital w Sulechowie wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. "Do odwołania" Google Street Maps

Szpital w Sulechowie wprowadził zakaz odwiedzin pacjentów. Powód? Trudna sytuacja epidemiologiczna.

W środę, 6 grudnia w Polsce odnotowano 3414 zakażeń koronawirusem i wykonano 6814 testów. W województwie lubuskim odnotowano 97 przypadków zakażenia. Szpital w Sulechowie już pod koniec listopada wprowadził ograniczenia w wizytach pacjentów. Wówczas pacjent mógł być odwiedzany przez jedną osobę w określonych godzinach. 

- Ze względu na sytuację epidemiologiczną związaną ze wzrostem zachorowań oraz w trosce o zdrowie hospitalizowanych pacjentów i państwa bliskich, uprzejmie prosimy o ograniczenie odwiedzin pacjentów - czytamy w komunikacie szpitala z końca listopada.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Działania strażaków i żołnierzy na jeziorze. Pracują pod wodą

Szpital w Sulechowie. Zakaz odwiedzin pacjentów

Zarząd Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sulechowie podjął decyzję o wprowadzeniu zakazu odwiedzin pacjentów. - W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną odwiedziny pacjentów Klinicznego Oddziału Wewnętrznego zostają wstrzymane do odwołania - poinformowano w komunikacie.

Przeczytaj też: Co dalej z wiaduktem Zjednoczenia w Zielonej Górze? Jest decyzja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u