Groźny wypadek w Zielonej Górze. Dziecko trafiło do szpitala (ZDJĘCIA)

08 grudzień 2023
Autor: 
Groźny wypadek w Zielonej Górze. Dziecko trafiło do szpitala

Wypadek w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba została poszkodowana - to dziecko.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątkowy wieczór, 8 grudnia.

Tuż po godzinie 16:50 na skrzyżowaniu ulic Wojska Polskiego, Wyszyńskiego i Zacisze doszło do wypadku z udziałem trzech samochodów. To Hyundai i Citroen oraz dostawczy Fiat. Siła zderzenia była na tyle mocna, że Citroen dachował.

Wypadek Zielona Góra - poszkodowane dziecko

Do akcji zadysponowano dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 oraz patrol policji. Jeszcze przed ich przyjazdem na zdarzenie najechała karetka, której ratownicy przebadali wszystkie osoby.

W wyniku wypadku poszkodowane zostało dziecko, które jechało jednym z pojazdów. Wraz z rodzicem zostało ono przetransportowane do szpitala, gdzie najprawdopodobniej przejdzie szczegółowe badania. Pewne jest to, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Utrudnienia w Zielonej Górze

Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Dokładne okoliczności zdarzenia będą teraz ustalali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego.

Przeczytaj też: Co dalej z wiaduktem Zjednoczenia w Zielonej Górze? Jest decyzja


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u