Tragedia na stawach hodowlanych. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok

16 grudzień 2023
Autor: 
Tragedia na stawach hodowlanych. Ciało zabezpieczono do sekcji zwłok Redakcja/Archiwum

Tragiczny wypadek na stawach hodowlanych. Strażacy wyłowili z wody zwłoki 62-letniego ochroniarza. 

W piątek, 15 grudnia około godziny 19:40 służby z powiatu sulęcińskiego zostały wezwane na stawy hodowlane w miejscowości Trzebów, gdzie ujawnione dryfujące ciało mężczyzny. Strażacy wyłowili zwłoki na brzeg.

Ciało wyłowione ze stawów hodowlanych w Trzebowie

Jak ustalił portal NewsLubuski.pl wyłowione ciało należało do 62-letniego pracownika, który stróżował na stawach hodowlanych. Przez kilka godzin na miejscu tego tragicznego zdarzenia pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

"Ze wstępnych ustaleń lekarza przybyłego, zgon nastąpił z przyczyn naturalnych, ale aby potwierdzić to w stu procentach, decyzją prokuratora ciało zabezpieczone do sekcji - powiedziała mł. asp. Klaudia Biernacka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Sulęcinie. 

Przeczytaj też: Wiktoria Kozłowska zaginęła. Policja prosi o pomoc


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u