Elżbieta K. zaginęła. "Wyszła z domu na spacer"

19 grudzień 2023
Autor: 
Elżbieta K. zaginęła. "Wyszła z domu na spacer" Fot. KPP Międzyrzecz

Zaginęła Elżbieta K. Starsza kobieta wyszła z domu i przepadła bez śladu. Służby rozpoczęły już jej poszukiwania.

Aktualizacja: Poszukiwania zakończone. Kobieta została odnaleziona.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałkowe popołudnie, 18 grudnia. W godzinach 14:00 - 15:00 z domu w miejscowości Murzynowo wyszła Elżbieta K.

- 74-latka wyszła z domu na spacer i do chwili obecnej nie powróciła oraz nie nawiązała kontaktu z rodziną - relacjonuje mł. asp. Mateusz Maksimczyk, rzecznik policji w Międzyrzeczu.

Zaginięcie Murzynowo - trwają poszukiwania kobiety

Poszukiwania seniorki rozpoczęli już funkcjonariusze z międzyrzeckiej Komendy Powiatowej Policji. Do akcji wysłano także zastępy Państwowej i Ochotniczej Straży Pożarnej. Ponadto w działania włączyli się ratownicy wodni z WOPR Świebodzin.

Służby sukcesywnie przeczesują wieś Murzynowo oraz tereny wokół niej. Przeszukiwane są kompleksy leśne i cieki wodne. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

Poszukiwania Murzynowo. Widziałeś 74-latkę? Powiadom policję!

W chwili zaginięcia Elżbieta K. ubrana była w czarną kurtę i granatową bluzę. Miała na sobie także niebieskie spodnie oraz brązową czapkę.

- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionej, proszone są o kontakt telefoniczny z funkcjonariuszami pod numerami telefonów 47 792 12 11, 47 792 12 12 lub dzwoniąc na numer alarmowy 112 - apeluje mł. asp. Maksimczyk.

Aktualizacja: Poszukiwania zakończone. Kobieta została odnaleziona.

Przeczytaj też: Protest strażaków OSP. "Nie dopuścimy do realizacji inwestycji" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u