Paraliż pod galerią Focus Mall w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i Hyundaia (ZDJĘCIA)

29 grudzień 2023
Autor: 
Paraliż pod galerią Focus Mall w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i Hyundaia (ZDJĘCIA) Redakcja

Dwa samochody osobowe zderzyły się na skrzyżowaniu pod galerią Focus Mall w Zielonej Górze. Gigantyczne korki na ulicy Wrocławskiej oraz drogach dojazdowych.

W piątek, 29 grudnia około godziny 17 na skrzyżowaniu ulicy Wrocławskiej z al. Konstytucji 3 Maja w Zielonej Górze doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych marki BMW i Hyundai. Na miejsce wezwano dwa patrole policji oraz dwa zastępy straży pożarnej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: stawiam na szkołę nowoczesną. Edukacja to filar miasta

Kolizja pod galerią Focus Mall w Zielonej Górze

BMW ma uszkodzony lewy bok, a Hyundai przód. Czynności na miejscu prowadzą policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Funkcjonariusze zablokowali dwa pasy ruchu w kierunku Planetarium Wenus, wszystkie pojazdy kierowane są ulicą Wrocławską w kierunku Urzędu Miasta. 

- Zdarzenie zakwalifikowano jako kolizja. Nikomu nic się nie stało - powiedziała podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Utrudnienia mogą potrwać nawet do godziny 20. Kierowcom zalecamy omijanie tego miejsca. 

Przeczytaj też: Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie osobówek. Wezwano służby (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u