Policjanci szukają tych mężczyzn. Rozpoznajesz ich?

30 grudzień 2023
Autor: 
Policjanci szukają tych mężczyzn. Rozpoznajesz ich? Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzn, którzy kradli w galerii handlowej. Rozpoznajesz ich? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 2 listopada 2023 roku w Galerii Zielonej przy ulicy Energetyków 2A w Zielonej Górze. Młodzi mężczyźni udali się do sklepu RTV Euro AGD, gdzie dokonali kradzieży.

- Ukradli dwa telefony komórkowe marki Redmi Note 12. Wartość skradzionych smartfonów wyniosła łącznie 1598 złotych - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik zielonogórskiej policji.

Policja szuka mężczyzn i prosi o pomoc

Sprawa trafiła na Komisariat I Policji w Zielonej Górze. Mundurowym udało się zabezpieczyć nagrania z kamer monitoringu.

Nadzorujący sprawę prokurator wydał postanowienie o upublicznieniu wizerunku podejrzewanych mężczyzn. Teraz policja liczy na pomoc mieszkańców.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyzn widocznych na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem I Policji w Zielonej Górze przy ulicy Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami 47 795 13 20 lub 47 795 13 11, 47 795 24 11 bądź mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Stanisławska.

Przeczytaj też: Niecodzienna akcja strażaków. "Na głupotę nie ma rady" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u