Utrudnienia na DK32. Ciężarówka blokuje część trasy (ZDJĘCIA)

15 styczeń 2024
Autor: 
Utrudnienia na DK32. Ciężarówka blokuje część trasy

Ciężarówka blokuje ruch na drodze krajowej nr 32 w Gronowie. Zablokowany jest jeden pas. Tworzą się korki.

Wszystko wydarzyło się w poniedziałek, 15 stycznia, przed godziną 17:00.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki marki Mercedes wyjeżdżał z jednej z firm ulokowanej tuż przy krajowej "32" w Gronowie pod Krosnem Odrzańskim. Nagle doszło do awarii. W ciągniku siodłowym najprawdopodobniej pękła rama.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Utrudnienia DK32

Zestaw całkowicie zablokował jeden pas ruchu na drodze krajowej nr 32. Ruch w miejscu zdarzenia odbywa się wahadłowo, co powoduje, że czasami tworzą się korki.

Wkrótce na miejsce ma przyjechać ciężki zestaw pomocy drogowej, który podejmie ciężarówkę. Należy mieć na uwadze, że wówczas DK32 może zostać czasowo zablokowana w obu kierunkach.

Przeczytaj też: Stracił fortunę, bo chciał szybko zarobić. Został też z kredytem


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u