Dariusz Gramza zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza (ZDJĘCIA)

19 styczeń 2024
Dariusz Gramza zaginął. Trwa akcja poszukiwawcza Fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Zaginął Dariusz Gramza. 29-latka szuka już policja oraz straż pożarna. Mundurowi proszą o pomoc w jego odnalezieniu.

Wszystko wydarzyło się w czwartek, 18 stycznia. Dariusz Gramza ostatni raz widziany był w miejscowości Kłopotowo (gmina Witnica). 29-latek był nad zalewem rzeki Warty.

- Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania. Nie nawiązał również kontaktu z rodziną - informuje asp. Ewelina Banaszek z policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. Trwają poszukiwania

Policjanci od razu rozpoczęli poszukiwania. Jeszcze w godzinach wieczornych do akcji zaangażowano wiele patroli, w tym z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Gorzowie Wielkopolskim. Ponadto do działań skierowano strażaków z jednostek OSP Witnica, OSP Nowiny Wielkie oraz OSP Bogdaniec, która wyposażona jest w drona z kamerą termowizyjną.

Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie. Dziś, 19 stycznia, około godziny 8:00 działania poszukiwawcze zostały wznowione. Służby dokładnie przeczesują okoliczne tereny.

Widziałeś 29-latka? Poinformuj policję

- W przypadku zauważenia osoby odpowiadającej rysopisowi, prosimy o kontakt pod numerem telefonu 47 79 12 512 lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje asp. Banaszek.

W chwili zaginięcia mężczyzna mógł być ubrany w niebieską kurtkę zimową z kapturem oraz szare spodnie. Mieć także założone spodnie koloru zielonego lub czarnego (wodery).

Rysopis zaginionego

• Wzrost - 157 cm

• Sylwestka - szczupła budowa ciała

• Włosy - krótkie, czarne

• Uszy - duże, przylegające

• Oczy - brązowe

• Nosi okulary

• Brak palca wskazującego prawej dłoni

Przeczytaj też: Strażacy zagrają z WOŚP po latach przerwy. "Gasimy ogień, rozpalamy serca"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u