Zielonogórzanin wygrał fortunę w Lotto. Wiemy, gdzie został zawarty kupon

18 styczeń 2024
Autor: 
Zielonogórzanin wygrał fortunę w Lotto. Wiemy, gdzie został zawarty kupon Redakcja

Gigantyczna wygrana w Lotto padła w Zielonej Górze. Szczęśliwiec zgarnął blisko 7 milionów złotych!

Wyniki losowania Lotto z 16 stycznia 2024 roku to: 2, 5, 14, 22, 23 i 29. Kumulacja wynosiła blisko 14 milionów złotych i została rozbita przed dwóch graczy w Polsce. Pierwszy z nich zakupił los w internecie i sam skreślił szczęśliwe liczby. Drugi zwycięzca zawarł kupon w punkcie Lotto w Zielonej Górze.

W środę, 17 stycznia Totalizator Sportowy poinformował, że w punkcie Lotto przy ul. Batorego 128 w Zielonej Górze został zawarty zwycięski kupon metodą chybił trafił. Mieszkaniec Zielonej Góry zgarnął dokładnie 6 950 974,30 złotych. Kumulacja w Lotto rosła od końca 2023 roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Protest rolników w Zielonej Górze. Ciągniki sparaliżowały miasto

Lotto w Zielonej Górze. Jak grać?

Zasady gry w Lotto są niezwykle łatwe. Jeden kupon kosztuje trzy złote, po zakupie skreślamy 6 liczb z 49. Gracz może też skorzystać z metody chybił trafił. Grając tzw. systemem można zwiększyć swoje szanse w grze o miliony - wówczas można wytypować od 7 do 12 liczb.

Za dodatkową złotówkę można wejść do gry z plusem i zagrać o dodatkowy milion złotych. Najbliższe losowanie Lotto już w czwartek, 18 stycznia. W puli do wygrania są 2 mln złotych. 

Przeczytaj też: Strażacy zagrają z WOŚP po latach przerwy. "Gasimy ogień, rozpalamy serca"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u