Pociąg zatrzymany na stacji w Świebodzinie. "Trzymał się za klatkę"

21 styczeń 2024
Autor: 
Pociąg zatrzymany na stacji w Świebodzinie. "Trzymał się za klatkę"

Pasażer pociągu PKP Intercity Express z Berlina do Warszawy źle się poczuł i konieczna była interwencja pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala. 

W niedzielę, 21 stycznia około godziny 19:30 obsługa pociągu PKP Intercity relacji Berlin Hauptbahnhof - Warszawa Gdańska otrzymała zgłoszenie o jednym z pasażerów, który źle się poczuł. - Mężczyzna łapał się za klatkę piersiową - powiedział jeden z pasażerów pociągu, który był świadkiem całej sytuacji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Poseł Elżbieta Anna Polak: Janusz Kubicki nie dotrzymuje nawet umów spinanych

Pasażer źle się poczuł w pociągu. Mężczyzna trafił do szpitala

Skład dojechał punktualnie o godzinie 19:43 na dworzec w Świebodzinie. Ekipa konduktorska postanowiła wezwać zespół ratownictwa medycznego. Po około 15 minutach na peronie pojawili się ratownicy medyczni, którzy zaopiekowali się pasażerem. Mężczyzna o własnych siłach udał się do karetki. 

Pasażer z powodu złego stanu zdrowia musiał zakończyć swoją podróż. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala, gdzie przejdzie szczegółowe badania. Pociąg wyruszył ze stacji w Świebodzinie z około 25-minutowym opóźnieniem. 

Przeczytaj też: Poważny wypadek pod Świebodzinem. Kierowca nie miał szans. "Stał na środku jezdni"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u