Cezary Maślak zaginął. Trwają poszukiwania 12-letniego chłopca

22 styczeń 2024
Autor: 
Cezary Maślak zaginął. Trwają poszukiwania 12-letniego chłopca Fot. KMP Gorzów Wielkopolski

Zaginął Cezary Maślak. 12-letni chłopiec z Gorzowa Wielkopolskiego przepadł bez śladu. Policja rozpoczęła już jego poszukiwania i prosi o pomoc.

Aktualizacja: Chłopiec został odnaleziony.

Zaginął 12-letni Cezary Maślak. Dziś, 22 stycznia, poinformowała o tym Komenda Miejska Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Chłopiec ostatni raz widziany był w niedzielę, 21 stycznia, około godziny 17:00. Znajdował się przy ulicy Żerańskiej nieopodal rzeki Warta.

Zaginięcie Gorzów Wielkopolski. Trwają poszukiwania 12-latka

Mundurowi rozpoczęli już akcję poszukiwawczą. W działania zaangażowano spore siły patroli policji. Niestety, póki co nie ma żadnych przełomów w sprawie.

- Do chwili obecnej nie powrócił on do miejsca zamieszkania, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną - informuje kom. Grzegorz Jaroszewicz, rzecznik gorzowskiej policji.

Widziałeś 12-latka? Powiadom policję

W chwili zaginięcia chłopiec mógł być ubrany w czarną bluzę z kapturem na zamek z napisem oraz czarne, szerokie spodnie materiałowe. Mógł mieć na sobie także czarne buty marki Adidas z brązowymi podeszwami. Nie miał kurtki czy czapki.

- Ktokolwiek ma informacje o zaginionym lub zauważył osobę odpowiadającej rysopisowi, proszony jest o kontakt pod numerem telefonu 47 79 12 512 lub pod numerem alarmowym 112 - apeluje kom. Jaroszewicz.

Aktualizacja: Chłopiec został odnaleziony.

Przeczytaj też: Młody napastnik sterroryzował kobietę. Zrobił to w centrum miasta


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u