Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

23 luty 2024
Autor: 
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka mężczyzny, który podejrzewany jest o wykorzystywanie cudzej karty płatniczej. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 17 grudnia 2023 roku w Zielonej Górze. Chwilę po godzinie 14:20 mężczyzna przyszedł do sklepu Dino przy ulicy Urszuli, aby kupić piwo. Problemy rozpoczęły się, gdy był już przy kasie.

Płatność cudzą kartą. Nie udało się

Klient marketu postanowił zapłacić kartą. Płatność nie została jednak zaakceptowana.

- Mężczyzna podejrzewany jest o usiłowanie płatności kartą bankomatową należącą do innej osoby - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik Policji w Zielonej Górze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Wojewoda Lubuski Marek Cebula z poparciem dla Marcina Pabierowskiego

Policja szuka mężczyzny i prosi o pomoc

Sprawa trafiła na Komisariat II Policji w Zielonej Górze. Mundurowym udało się zabezpieczyć monitoring.

- Wszystkie osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt z osobisty z Komisariatem II Policji przy ulicy Szarych Szeregów 8, telefoniczny pod numerami 47 795 12 83 lub 47 795 12 11 bądź mailowy komendant.kp2_zgora @go.policja.gov.pl - apeluje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Wybuch w Siecieborzycach. Błażej K. stanął przed sądem (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u