Akcja straży pożarnej w Castoramie w Zielonej Górze. W działaniach 5 zastępów

03 marzec 2024
Autor: 
Akcja straży pożarnej w Castoramie w Zielonej Górze. W akcji 5 zastępów

Akcja straży pożarnej w sklepie budowlanym Castorama w Zielonej Górze. W działaniach wzięło udział 5 zastępów straży pożarnej. Alarm okazał się fałszywy.

W niedzielę, 3 marca około godziny 19:40 zielonogórscy strażacy otrzymali zgłoszenie o zadymieniu w sklepie budowlanym Castorama przy al. Wojska Polskiego w Zielonej Górze. Na miejsce zadysponowano łącznie pięć zastępów straży pożarnej oraz patrol policji.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Marcin Pabierowski: Będzie Młodzieżowa Rada Miasta

Akcja straży pożarnej w Castoramie w Zielonej Górze

Zgłoszenie zostało potraktowane bardzo poważnie, ponieważ kilka miesięcy temu w Castoramie doszło do bardzo dużego pożaru, które było spowodowane podpaleniem. Strażacy w ciągu kilku minut od zgłoszenia pojawili się na miejscu. 

Szybko okazało się, że do pożaru nie doszło. - Był to alarm fałszywy w dobrej wierze. Wewnątrz są prowadzone prace remontowe podziemnego parkingu, które wyglądały osobie zgłaszającej na dym - przekazał mł. bryg. Arkadiusz Kaniak, oficer prasowy lubuskich strażaków. Po kilku minutach strażacy zakończyli swoje działania i wrócili do koszar. 

Przeczytaj też: Nowe przystanki MZK Zielona Góra. "W związku z rosnącą popularnością"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u