Auto płonęło jak pochodnia. Nic z niego nie zostało (ZDJĘCIA)

07 marzec 2024
Autor: 
Auto płonęło jak pochodnia. Nic z niego nie zostało Fot. OSP Sława

Pożar koło Wschowy. Samochód osobowy płonął jak pochodnia. Z ogniem walczyły trzy zastępy straży pożarnej.

Zgłoszenie o pożarze wpłynęło do dyżurnego straży pożarnej we Wschowie w czwartkowe popołudnie, 7 marca, chwilę po godzinie 12:25. Na drodze wojewódzkiej nr 278 na odcinku Sława - Stare Strącze zapalił się samochód osobowy.

Kierowca poruszał się w kierunku Wschowy. Auto zapaliło się podczas jazdy. Ogień pojawił się pod maską osobówki.

Pożar Sława. Auto doszczętnie spłonęło

Do akcji wyruszył zastęp strażaków z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej we Wschowie oraz zastępy ochotników z OSP Sława i OSP Stare Strącze. Po dojeździe pierwszego samochodu gaśniczego osobówka była już niemalże całkowicie objęta ogniem. Pożar bardzo szybko się rozprzestrzeniał.

Ratownicy wyposażeni w aparaty powietrzne rozwinęli linię gaśniczą i przystąpili do działań. Po kilku minutach sytuacja pożarowa była już opanowana. Wówczas rozpoczęło się dogaszanie. Niestety samochód osobowy doszczętnie spłonął.

Dokładna przyczyna pożaru nie jest znana. Na czas akcji gaśniczej droga wojewódzka nr 278 w miejscu zdarzenia była zablokowana.

Przeczytaj też: Rolnik dokonał niecodziennego odkrycia. Znalezisko pilnowano całą dobę (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u