Wpadł diler narkotyków. Nie miał ich mało (ZDJĘCIA)

22 marzec 2024
Autor: 
Wpadł diler narkotyków. Nie miał ich mało Fot. KPP Żary

Marihuana i amfetamina - to efekt policyjnej realizacji w Lubsku. Funkcjonariusze zatrzymali 25-letniego dilera narkotyków.

Sytuacja miała miejsce przed kilkoma dniami. Funkcjonariusze kryminalni z Komisariatu Policji w Lubsku w trakcie patrolu miasta zwrócili uwagę na samochód, który prowadził znany im mężczyzna.

- Zawrócili za nim, by dokonać kontroli. Mężczyzna zatrzymał się przy jednej z posesji i chciał uciec, co skutecznie uniemożliwili mu funkcjonariusze - relacjonuje nadkom. Aneta Berestecka, rzecznik policji w Żarach.

Narkotyki Lubsko. Wpadł 25-letni diler

W trakcie "trzepania" osobówki znaleziono worek foliowy z suszem oraz opakowanie z białą substancją. Przeszukane zostało też miejsce zamieszkania 25-latka. Tam zabezpieczono kolejne narkotyki.

- Była to marihuana oraz amfetamina. Zabronione substancje psychotropowe i środki odurzające zostały zabezpieczone do dalszych badań laboratoryjnych. Z ilości, którą posiadał zatrzymany można by było wydzielić blisko 1270 porcji - informuje nadkom. Berestecka.

Zatrzymany mężczyzna usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających oraz psychotropowych. Decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj też: Trwa akcja policji w Zielonej Górze i okolicach. Sypią się mandaty (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u