Dramatyczne potrącenie kobiety. Walka o życie pieszej trwała kilkadziesiąt minut

31 marzec 2024
Autor: 
Dramatyczne potrącenie kobiety. Walka o życie pieszej trwała kilkadziesiąt minut Redakcja/Archiwum

Poważny wypadek na Drodze Krajowej numer 31 w rejonie miejscowości Ługi Górzyckie koło Kostrzyna nad Odrą. Potrącona kobieta była reanimowana, trafiała do szpitala.

W niedzielę, 31 marca około godziny 20:20 na Drodze Krajowej numer 31 w rejonie miejscowości Ługi Górzyckie koło Kostrzyna nad Odrą doszło do potrącenia około 30-letniej kobiety przez samochód osobowy.

Na miejsce zadysponowano 5 zastępów straży pożarnej, patrole policji oraz zespół ratownictwa medycznego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

Wypadek DK31 koło miejscowości Ługi Górzyckie. Droga jest zablokowana

Potrącona kobieta była reanimowana na miejscu wypadku przez ratowników medycznych. Trwająca kilkadziesiąt minut resuscytacja przyniosła zamierzony efekt. Ciężko ranna kobieta została przetransportowana do szpitala. 

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje, że Droga Krajowa numer 31 na wysokości miejscowości Ługi Górzyckie może być zablokowana do godziny 00:40. 

Przeczytaj też: Masowe zatrucie tlenkiem węgla pod Sulechowem. Trwa akcja służb


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u