Wypadek na motocyklu. Jest osoba poszkodowana. W akcji śmigłowiec LPR

07 kwiecień 2024
Autor: 
Wypadek na motocyklu. Jest osoba poszkodowana Redakcja/archiwum

Wypadek koło Sulechowa na drodze wojewódzkiej nr 304 z udziałem motocykla. Jedna osoba została poszkodowana. Droga jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w niedzielne popołudnie, 7 kwietnia, chwilę po godzinie 15:15. Na drodze wojewódzkiej nr 304 w miejscowości Janowiec (gmina Babimost) doszło do wypadku z udziałem motocykla.

Jednośladem podróżowały dwie osoby, mężczyzna oraz kobieta. Nagle z nieznanych jeszcze przyczyn motocyklista stracił panowanie nad pojazdem, a maszyna przewróciła się.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

Wypadek Janowiec. LPR Zielona Góra w akcji

Do akcji wysłano dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa oraz zastęp ochotników z OSP Nowe Kramsko. Wezwano też zespół pogotowia ratunkowego i patrol policji. Ponadto na miejsce przyleciał śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Medycy zajęli się poszkodowaną pasażerką. Kobieta trafiła do szpitala śmigłowcem LPR - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Wypadek DW304. Droga zablokowana

Wszystkie szczegóły i okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja. Jak dodaje st. kpt. Kowalski, droga wojewódzka nr 304 jest całkowicie zablokowana w obu kierunkach.

Przeczytaj też: Rozpoznajesz tę kobietę? Szuka jej policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u