Wybory samorządowe 2024. Lokale wyborcze Zielona Góra - sprawdź, gdzie zagłosujesz

07 kwiecień 2024
Autor: 
Wybory samorządowe 2024. Lokale wyborcze Zielona Góra - sprawdź, gdzie zagłosujesz Redakcja

Wybory samorządowe 2024. Mieszkańcy ruszyli oddać głos. Gdzie znajdują się lokale wyborcze Zielona Góra? Sprawdź, do którego obwodu należysz i w którym miejscu zagłosujesz.

Dziś, 7 kwietnia, punktualnie o godzinie 7:00 rozpoczęły się Wybory samorządowe 2024. Lokale wyborcze otwarte są do godziny 21:00. Do tego czasu obowiązuje także cisza wyborcza.

Lokale wyborcze Zielona Góra. Gdzie oddasz głos?

W Zielonej Górze pracują 84 obwodowe komisje wyborcze. Sprawdź, gdzie możesz oddać głos.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kożuchów. Lubuskie Carcassonne

• Komisja nr 1 (Zespół Edukacyjny nr 9, ul. Spawaczy 3d) - ul. Afrodyty, Apolla, Aresa, Artemidy, Ateny, Stefana Batorego numery nieparzyste od nr 69 i parzyste od nr 118, Demeter, Dionizosa, Heliosa, Heraklesa, Hermesa, Hery, Melpomeny, Nike, Posejdona, Tomasza Sobkowiaka, Jana Zamoyskiego, Zeusa

• Komisja nr 2 (Zespół Edukacyjny nr 10, ul. Energetyków 7) - ul. Chemiczna, Zygmunta Krasińskiego, Naftowa, Objazdowa, Osadnicza, Zimna, Zjednoczenia od nr 12

• Komisja nr 3 (Zespół Edukacyjny nr 10, ul. Energetyków 7) - ul. Stefana Batorego numery nieparzyste do nr 67 i parzyste do nr 116, Dekoracyjna, Elektronowa, Energetyków, Anny Jagiellonki, Jana z Kolna, Generała Mariana Langiewicza, Lotników

• Komisja nr 4 (Miejskie Przedszkole nr 22, ul. Porzeczkowa 34) - ul. Działkowa, Foluszowa, Kręta od nr 6, Mała, Olchowa, Porzeczkowa, Różana, Wrzosowa, Zacisze

• Komisja nr 5 (Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39) - ul. Agrestowa, Bananowa, Figowa

• Komisja nr 6 (Uniwersytet Zielonogórski Hala Sportowa, ul. Prosta 39) - ul. Ananasowa, Cisowa, Cyprysowa, Cytrynowa, Dworkowa, Grabowa, Jesionowa, Kokosowa, Leśna, Magnacka, Migdałowa, Modrzewiowa, Prosta, Szlachecka, Świerkowa, Zaściankowa

• Komisja nr 7 (Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a) - ul. Bułgarska, Ceramiczna, Xawerego Dunikowskiego, Fajansowa, Hiszpańska, Hoffmana, Kamionkowa, Keramzytowa, Klinkierowa, Porcelanowa, Słowacka

• Komisja nr 8 (Zespół Szkół Ekologicznych, ul. Francuska 25a) - ul. Francuska

• Komisja nr 9 (Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10) - ul. Budziszyńska od nr 10, Kraljevska

• Komisja nr 10 (Szkoła Podstawowa nr 18, ul. Francuska 10) - ul. Braci Gierymskich, Budziszyńska do nr 9, Józefa Chełmońskiego, Juliusza Kossaka, Jacka Malczewskiego, Piotra Michałowskiego, Leona Wyczółkowskiego

• Komisja nr 11 (Miejskie Przedszkole nr 37, ul. Węgierska 9) - ul. Węgierska

• Komisja nr 12 (Miejskie Przedszkole nr 21, ul. Rydza-Śmigłego 5) - ul. Rydza-Śmigłego, Żołnierzy 2 Armii

• Komisja nr 13 (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101) - ul. Aleja Wojska Polskiego od numeru 10, Kręta do nr 5, Wiejska

• Komisja nr 14 (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101) - ul. Stefana Wyszyńskiego od nr 29 do nr 165

• Komisja nr 15 (Szkoła Podstawowa nr 2, ul. Stefana Wyszyńskiego 101) - ul. Dąbrówki, Krośnieńska, Miodowa, Św. Trójcy

• Komisja nr 16 (CKZiU nr 3 "Ekonomik", ul. Długa 5) - ul. 1 Maja, Długa, Marii Konopnickiej, Stanisława Moniuszki od nr 12, Owocowa, Wesoła

• Komisja nr 17 (Miejskie Przedszkole nr 20, ul. Studzianki 8) - ul. Armii Krajowej, Morwowa, Leopolda Okulickiego, Studzianki, Szarych Szeregów

• Komisja nr 18 (Miejskie Przedszkole nr 10, ul. Monte Cassino 21a) - ul. Łużycka do nr 26, Monte Cassino, Majora Henryka Sucharskiego

• Komisja nr 19 (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17) - ul. Stefana Wyszyńskiego od numeru 1 do numeru 25

• Komisja nr 20 (Szkoła Podstawowa nr 1, ul. Stefana Wyszyńskiego 17) - ul. Powstańców Warszawy, Wiśniowa

• Komisja nr 21 (VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9) - ul. Świętych Cyryla i Metodego, Jacka Kaczmarskiego, Anieli Krzywoń, Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" od nr 57

• Komisja nr 22 (VI Liceum Ogólnokształcące, ul. Świętych Cyryla i Metodego 9) - ul. Festiwalowa, Ptasia od nr 33

• Komisja nr 23 (Miejskie Przedszkole nr 8, ul. Jacka Kaczmarskiego 1) - ul. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki" do nr 56

• Komisja nr 24 (V Liceum Ogólnokształcące, ul. Zachodnia 63) - ul. Zbyszka Godlewskiego, Łużycka od nr 28, Pionierów Zielonej Góry, Unii Europejskiej, Zachodnia

• Komisja nr 25 (Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9) - ul. Piastowska, Ptasia do nr 32, Wypoczynek

• Komisja nr 26 (Zespół Szkół Specjalnych Nr 1, ul. Piastowska 9) - ul. Fabryczna, Jasna, Ogrodowa

• Komisja nr 27 (I Liceum Ogólnokształcące, ul. Jana Kilińskiego 7) - ul. Jaskółcza numery nieparzyste do nr 15D i parzyste do nr 34, Jana Kilińskiego, Ignacego Krasickiego, Ks. Kazimierza Michalskiego, Czesława Niemena

• Komisja nr 28 (Zespół Rehabilitacji Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej "Promyk", ul. Bartosza Głowackiego 8a) - ul. Bociania, Botaniczna do nr 22, Brzozowa, Czyżykowa, Bartosza Głowackiego, Jaskółcza numery nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 36, Jeżykowa, Tadeusza Kościuszki, Kożuchowska numery nieparzyste do nr 29 i parzyste do nr 10, Kukułcza, Łabędzia, Orla, Pawia, Piwna, Józefa Poniatowskiego, Sokola, Sowia, Żurawia

• Komisja nr 29 (CKZiU nr 1 "Budowlanka", ul. Botaniczna 50) - ul. Botaniczna od nr 23, Ekologiczna, Jałowcowa, Kosynierów, Maciejowicka, Generała Madalińskiego, Nasza, Osiedle Robotnicze, Osiedle Wygoda, Parkowa, Emilii Plater, Połaniecka, Przyrodnicza, Racławicka, Szczekocińska, Tatrzańska, Jerzego Waszczyka

• Komisja nr 30 (Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7) - ul. Henryka Arctowskiego, Boczna, Bolka i Lolka, Calineczki, Aleksandra Czekanowskiego, Jana Czerskiego, Ignacego Domeyki, Dożynkowa, Janusza Groszkowskiego, Jana Heweliusza, Leopolda Infelda, Jasia i Małgosi, Jędrzychowska, Roberta Kocha, Kopciuszka, Krasnoludków, Królewny Śnieżki, Kubusia Puchatka, Ignacego Łukasiewicza, Misia Uszatka, Gabriela Narutowicza, Alfreda Nobla, Karola Olszewskiego, Pinokia, Piotrusia Pana, Plonowa, Wacława Sierpińskiego, Siewna, Pawła Strzeleckiego, Jędrzeja Śniadeckiego, Urodzajna, Warzywna, Wierzbowa, Zygmunta Wróblewskiego, Zbożowa, Zielna, Złotej Rybki

• Komisja nr 31 (Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7) - ul. Agatowa, Ametystowa, Bratkowa, Brylantowa, Budowlana, Bursztynowa, Chabrowa, Diamentowa, Dekarska, Kasztanowa, Kąpielowa, Kiełpińska, Koralowa, Liliowa, Makowa, Mokra, Nagietkowa, Nowojędrzychowska, Perłowa, Rubinowa, Słowicza, Stolarska, Szafirowa, Szmaragdowa, Turkusowa, Urocza, Wronia

• Komisja nr 32 (Szkoła Podstawowa nr 8, ul. Kąpielowa 7) - ul. Azaliowa, Daliowa, Fiołkowa, Kazimierza Funka, Goździkowa, Irysowa, Jaśminowa, Kaczeńcowa, Oskara Kolberga, Kalinowa, Konwaliowa, Krokusowa, Lawendowa, Leszczynowa, Mieczykowa, Rezedowa, Rumiankowa, Sasankowa, Słonecznikowa, Stokrotkowa, Storczykowa, Tulipanowa, Zawilcowa

• Komisja nr 33 (Zespół Edukacyjny nr 3, ul. Osiedle Pomorskie 13) - ul. Augustowska, Bałtycka, Bosmańska, Fregatowa, Gdyńska, Giżycka, Graniczna, Helska, Kapitańska, Kętrzyńska, Kolejowa numery parzyste od nr 2 do nr 8, Mrągowska, Okrężna numery nieparzyste od nr 1 do nr 3a, Olsztyńska, Osiedle Kaszubskie, Pucka, Róży Wiatrów, Rybacka, Sopocka, Studzienna numery 9a, 15, 16, 17 i 18, Suwalska, Szantowa, Sztormowa, Trójmiejska, Żeglarska

• Komisja nr 34 (Zespół Edukacyjny nr 6, ul. Przylep-8 Maja 6) - ul. Przylep-8 Maja, Przylep-Akacjowa, Przylep-Berlińska, Przylep-Czereśniowa, Przylep-Działkowa, Przylep-Gronowa, Przylep-Karmelowa, Przylep-Leszczynowa, Przylep-Lotnicza, Przylep-Marcepanowa, Przylep-Morelowa, Przylep-Orzechowa, Przylep-Osiedlowa, Przylep-Pilotów, Przylep-Podgórna, Przylep-Praska, Przylep-Robotnicza, Przylep-Sadowa, Przylep-Sezamkowa, Przylep-Skokowa, Przylep-Solidarności, Przylep-Sosnowa, Przylep-Spokojna, Przylep-Strażacka, Przylep-Szybowcowa, Przylep-Światowa, Przylep-Truflowa, Przylep-Turystyczna, Przylep-Warszawska, Przylep-Winna, Przylep-Wiśniowa, Przylep-Zakładowa

• Komisja nr 35 (Zespół Edukacyjny nr 6, ul. Przylep-8 Maja 6) - ul. Przylep-Brzozowa, Przylep-Dojazdowa, Przylep-Handlowa, Przylep-Hetmańska, Przylep-Husarska, Przylep-Józefa Piłsudskiego, Przylep-Kokosowa, Przylep-Kolejowa, Przylep-Kolista, Przylep-Kosowa, Przylep-Lawendowa, Przylep-Leśna, Przylep-Łąkowa, Przylep-Malinowa, Przylep-Ogrodnicza, Przylep-Polna, Przylep-Potokowa, Przylep-Rycerska, Przylep-Strumykowa, Przylep-Szewska, Przylep-Zielona, Przylep-Źródlana

• Komisja nr 36 (Świetlica, ul. Łężyca-Odrzańska 16) - ul. Łężyca-Agrestowa, Łężyca-Aroniowa, Łężyca-Boczna, Łężyca-Borówkowa, Łężyca-Bratkowa, Łężyca-Chabrowa , Łężyca-Dębowa, Łężyca-Dolna, Łężyca-Drobiowa, Łężyca-Irysowa, Łężyca-Jagodowa, Łężyca-Konwaliowa, Łężyca-Kościelna, Łężyca-Krańcowa, Łężyca-Krokusowa, Łężyca-Krótka, Łężyca-Kwiatowa, Łężyca-Lawendowa, Łężyca-Leśna, Łężyca-Liliowa, Łężyca-Maciejkowa, Łężyca-Makowa, Łężyca-Malinowa, Łężyca-Morwowa, Łężyca-Nastrojowa, Łężyca-Odrzańska, Łężyca-Piaskowa, Łężyca-Pigwowa, Łężyca-Polna, Łężyca-Porzeczkowa, Łężyca-Poziomkowa, Łężyca-Prosta, Łężyca-Różana, Łężyca-Sasankowa, Łężyca-Skrajna, Łężyca-Sosnowa, Łężyca-Spacerowa, Łężyca-Spokojna, Łężyca-Sportowa, Łężyca-Stokrotkowa, Łężyca-Tulipanowa, Łężyca-Zawilcowa

• Komisja nr 37 (Zespół Edukacyjny nr 8, ul. Zawada-Szkolna 24) - ul. Zawada-Agrestowa, Zawada-Akacjowa, Zawada-Brzozowa, Zawada-Chmielna, Zawada-Cmentarna, Zawada-Kościelna, Zawada-Kożuchowska, Zawada-Kręta, Zawada-Krótka, Zawada-Kwiatowa, Zawada-Leśna, Zawada-Lipowa, Zawada-Łąkowa, Zawada-Morwowa, Zawada-Motyla, Zawada-Nowa, Zawada-Orzechowa, Zawada-Osiedlowa, Zawada-Papiernicza, Zawada-Słoneczna, Zawada-Sosnowa, Zawada-Sportowa, Zawada-Stolarska, Zawada-Strażacka, Zawada-Szkolna, Zawada-Torfowa, Zawada-Truskawkowa, Zawada-Wiklinowa, Zawada-Winna, Zawada-Wiśniowa, Zawada-Wrzosowa, Zawada-Zielonogórska

• Komisja nr 38 (Zielonogórski Ośrodek Kultury Filia Stary Kisielin, ul. Stary Kisielin-Pionierów Lub. 53) - ul. Kolejowa bez nr 2; 4; 6; 8, Okrężna bez nr 1; 1a; 3; 3a, Stary Kisielin-Akacjowa, Stary Kisielin-Dojazdowa, Stary Kisielin-Dworcowa, Stary Kisielin-Grzybowa, Stary Kisielin-Jesienna, Stary Kisielin-Jeździecka, Stary Kisielin-Lawendowa, Stary Kisielin-Leśna, Stary Kisielin-Liliowa , Stary Kisielin-Liliowe Wzgórze, Stary Kisielin-Logistyczna, Stary Kisielin-Łąkowa, Stary Kisielin-Makowa, Stary Kisielin-Malinowa, Stary Kisielin-Pionierów Lub. , Stary Kisielin-Pocztowa, Stary Kisielin-Polna, Stary Kisielin-Porzeczkowa, Stary Kisielin-Przedszkolna, Stary Kisielin-Przemysłowa, Stary Kisielin-Różana, Stary Kisielin-Sadowa, Stary Kisielin-Słoneczna, Stary Kisielin-Szkolna, Stary Kisielin-Św. Floriana, Stary Kisielin-Urocza, Stary Kisielin-Wiosenna, Stary Kisielin-Wrzosowa, Stary Kisielin-Zagajnikowa, Stary Kisielin-Zakole, Stary Kisielin-Zatorze, Stary Kisielin-Zielona, Studzienna bez nr 9a; 15; 16; 17; 18

• Komisja nr 39 (Świetlica, ul. Nowy Kisielin-Odrzańska 64) ul. Nowy Kisielin-A. Syrkiewicza, Nowy Kisielin-A. Wysockiego, Nowy Kisielin-Bobrzańska, Nowy Kisielin-Brzozowa, Nowy Kisielin-Bukowa, Nowy Kisielin-Cedrowa, Nowy Kisielin-Cisowa, Nowy Kisielin-Dębowa, Nowy Kisielin-Dolna, Nowy Kisielin-Grabowa, Nowy Kisielin-Grysowa, Nowy Kisielin-Innowacyjna, Nowy Kisielin-Jaworowa, Nowy Kisielin-Jesionowa, Nowy Kisielin-Kasztanowa, Nowy Kisielin-Klonowa, Nowy Kisielin-Kolejowa, Nowy Kisielin-Kościelna, Nowy Kisielin-Krótka, Nowy Kisielin-Leśna, Nowy Kisielin-Łąkowa, Nowy Kisielin-Modrzewiowa, Nowy Kisielin-Naukowa, Nowy Kisielin-Nowa, Nowy Kisielin-Odrzańska, Nowy Kisielin-Pałacowa, Nowy Kisielin-Piaskowa, Nowy Kisielin-Podgórna, Nowy Kisielin-Polna, Nowy Kisielin-Rozwojowa, Nowy Kisielin-Sosnowa, Nowy Kisielin-Spokojna, Nowy Kisielin-Strumykowa, Nowy Kisielin-Świerkowa, Nowy Kisielin-Technologiczna, Nowy Kisielin-Topolowa, Nowy Kisielin-Ukryta, Nowy Kisielin-Źródlana

• Komisja nr 40 (Świetlica, ul. Racula-Głogowska 64) - ul. Racula-11 Listopada, Racula-Bajeczna, Racula-Ciepła, Racula-Czereśniowa, Racula-Dębowa, Racula-Drzonkowska, Racula-Dzieci Wrzesińskich, Racula-Głogowska, Racula-Grabowa, Racula-Groszkowa, Racula-Heleny Modrzejewskiej, Racula-Hortensji, Racula-Im. Rodła, Racula-Ireny Kosmowskiej, Racula-Jabłonowa, Racula-Jakuba Bojka, Racula-Janusza Korczaka, Racula-Jaśminowa, Racula-Jędrzeja Cierniaka, Racula-Kalinowa, Racula-Kamieniecka, Racula-Karola Lipińskiego, Racula-Klonowa, Racula-Ksawerego Dunikowskiego, Racula-Ku Słońcu, Racula-Leszczynowa, Racula-Leśna, Racula-Liliowa, Racula-Litewska, Racula-Lucjana Rydla, Racula-Lwowska, Racula-M. Gierymskiego, Racula-Macieja Rataja, Racula-Mariana Załuckiego, Racula-Michała Anioła, Racula-Mieczysława Karłowicza, Racula-Międzylesie, Racula-Mirty, Racula-Modrzewiowa, Racula-Myśliwska, Racula-Oliwkowa, Racula-Podleśna, Racula-Podolska, Racula-Polna, Racula-Porzeczkowa, Racula-Profesorska, Racula-Ruciana, Racula-Saperska, Racula-St. Wyspiańskiego, Racula-Stanisława Witkiewicza, Racula-Studencka, Racula-Szparagowa, Racula-Śliwowa, Racula-Św. Mikołaja, Racula-Świerkowa, Racula-Widokowa, Racula-Wiejska, Racula-Wierzbowa, Racula-Wiktorii Dzierżkowej, Racula-Wincentego Witosa, Racula-Wołyńska, Racula-Wspólna, Racula-Z. i I. Solarzów, Racula-Zakole, Racula-Zbarska, Racula-Zielna

• Komisja nr 41 (Zespół Edukacyjny nr 4, ul. Drzonków-Szkolna 2) - ul. Drzonków-Agrestowa, Drzonków-Akacjowa, Drzonków-Bażantowa, Drzonków-Boczna, Drzonków-Brzozowa, Drzonków-Bukowa, Drzonków-Cisowa, Drzonków-Czyżykowa, Drzonków-Dębowa, Drzonków-Działkowa, Drzonków-E. Romera, Drzonków-Gajowa, Drzonków-Grzybowa, Drzonków-Iglasta, Drzonków-Jastrzębia, Drzonków-Jeździecka, Drzonków-Kasztanowa, Drzonków-Kalinowa, Drzonków-Kąpielowa, Drzonków-Klonowa, Drzonków-Kościelna, Drzonków-Krótka, Drzonków-Krucza, Drzonków-Kwiatowa, Drzonków-Leśna, Drzonków-Lipowa, Drzonków-Lisia, Drzonków-Łąkowa, Drzonków-Miła, Drzonków-Modrzewiowa, Drzonków-Niedźwiedzia, Drzonków-Olimpijska, Drzonków-Orla, Drzonków-Ośrodkowa, Drzonków-Pięciobojowa, Drzonków-Podgórna, Drzonków-Pogodna, Drzonków-Przełajowa, Drzonków-Przyjazna, Drzonków-Przyjemna, Drzonków-Przytulna, Drzonków-Radosna, Drzonków-Rajcowska, Drzonków-Rajska, Drzonków-Rajtarowa, Drzonków-Rebusowa, Drzonków-Regentowa, Drzonków-Regimentowa, Drzonków-Rekreacyjna, Drzonków-Rotowa, Drzonków-Rybałtowa, Drzonków-Rycerska, Drzonków-Rydwanowa, Drzonków-Sarnia, Drzonków-Słoneczna, Drzonków-Sosnowa, Drzonków-Sosnowy Zakątek, Drzonków-Sowia, Drzonków-Staromłyńska, Drzonków-Strumykowa, Drzonków-Strzelecka, Drzonków-Szermiercza, Drzonków-Szkolna, Drzonków-Świerkowa, Drzonków-Wierzbowa, Drzonków-Wiewiórcza, Drzonków-Wilcza, Drzonków-Wrzosowa, Drzonków-Zamkowa, Drzonków-Zmienna

• Komisja nr 42 (Świetlica, ul. Zatonie-Zielonogórska 38) - ul. Barcikowice, Marzęcin, Zatonie-Chabrowa, Zatonie-Dębowa, Zatonie-Fiołkowa, Zatonie-Irysowa, Zatonie-Jaśminowa, Zatonie-Jęczmienna, Zatonie-Konwaliowa, Zatonie-Kościelna, Zatonie-Księżnej Doroty, Zatonie-Kukurydziana, Zatonie-Kwiatowa, Zatonie-Leśna, Zatonie-Liliowa, Zatonie-Lipowa, Zatonie-Łubinowa, Zatonie-Makowa, Zatonie-Malownicza, Zatonie-Młyńska, Zatonie-Nagietkowa, Zatonie-Orchidei, Zatonie-Parkowa, Zatonie-Pszczela, Zatonie-Pszenna, Zatonie-Różana, Zatonie-Sasankowa, Zatonie-Słoneczna, Zatonie-Słonecznikowa, Zatonie-Stokrotkowa, Zatonie-Strumykowa, Zatonie-Świerkowa, Zatonie-Świętojańska, Zatonie-Zawilcowa, Zatonie-Zielonogórska, Zatonie-Zimna Woda

• Komisja nr 43 (Świetlica, ul. Ochla-św. Jadwigi Śląskiej 1) - ul. Jeleniów, Ochla-3 Maja, Ochla-Agrestowa, Ochla-Akacjowa, Ochla-Alfreda Smoczyka, Ochla-Astrowa, Ochla-Bakaliowa, Ochla-Bazyliowa, Ochla-Bażantowa, Ochla-Bernda Mixdorfa, Ochla-Beztroska, Ochla-Bociania, Ochla-Brzoskwiniowa, Ochla-Brzozowa, Ochla-Bukowa, Ochla-Chabrowa, Ochla-Czeremchowa, Ochla-Czereśniowa, Ochla-Daglezjowa, Ochla-Daktylowa, Ochla-Daleka, Ochla-Deszczowa, Ochla-Dębowa, Ochla-Dębowa Polana, Ochla-Działkowa, Ochla-Dzika, Ochla-Dzikiej Róży, Ochla-Dzwonkowa, Ochla-Feliksa Stamma, Ochla-Folklorystyczna, Ochla-Franciszka Gaudy'ego, Ochla-Górna, Ochla-Grzybowa, Ochla-Gwiaździsta, Ochla-Henryka Łasaka, Ochla-Henryka Sienkiewicza, Ochla-Imbirowa, Ochla-Jagodowa, Ochla-Janusza Korczaka, Ochla-Janusza Kusocińskiego, Ochla-Jaśminowa, Ochla-Jelenia, Ochla-J. I. Kraszewskiego, Ochla-Juliana Tuwima, Ochla-Jutrzenki, Ochla-Kaktusowa, Ochla-Kalinowa, Ochla-Kasjopei, Ochla-Kasztanowa, Ochla-Klimatyczna, Ochla-Klonowa, Ochla-Kornela Makuszyńskiego, Ochla-Kożuchowska, Ochla-Kręta, Ochla-Krótka, Ochla-Ks. Wł. Terlikowskiego, Ochla-Księżycowa, Ochla-Kwiatowa, Ochla-Leśna, Ochla-Lipowa, Ochla-Lisia, Ochla-Łąkowa, Ochla-Makowa, Ochla-Malinowa, Ochla-Marii Konopnickiej, Ochla-Młyńska, Ochla-Morelowa, Ochla-Muzealna, Ochla-Niedźwiedzia, Ochla-Oazowa, Ochla-Ogrodnicza, Ochla-Olchowa, Ochla-Osiedle Dworskie, Ochla-Osiedlowa, Ochla-Palmowa, Ochla-Pl. B. Błyskoszowej, Ochla-Polna, Ochla-Porannej Rosy, Ochla-Porzeczkowa, Ochla-Poziomkowa, Ochla-Prosta, Ochla-Przyleśna, Ochla-Pustynna, Ochla-Sadowa, Ochla-Sarnia, Ochla-Słoneczna, Ochla-Sokola, Ochla-Sosnowa, Ochla-Sportowa, Ochla-Stepowa, Ochla-Stroma, Ochla-Strumykowa, Ochla-Strzelecka, Ochla-Szczęśliwa, Ochla-Szkolna, Ochla-Św. Huberta, Ochla-Św. Jadwigi Śląskiej, Ochla-Tenisowa, Ochla-Topolowa, Ochla-Truskawkowa, Ochla-Wierzbowa, Ochla-Wilcza, Ochla-Winogronowa, Ochla-Wiśniowa, Ochla-Wł. i St. Grabowskich, Ochla-Wrzosowa, Ochla-Wspólna, Ochla-Wygodna, Ochla-Zacisze, Ochla-Zawilcowa, Ochla-Zielonogórska, Ochla-Żagańska, Ochla-Żurawia

• Komisja nr 44 (Zespół Edukacyjny Nr 9, ul. Spawaczy 3d) - ul. Mechaników, Rusałki, Franciszka Rzeźniczaka, Technologów, Źródlana numery nieparzyste od nr 19 i parzyste od nr 76

• Komisja nr 45 (Zespół Edukacyjny Nr 9, ul. Spawaczy 3d) - ul. Konstruktorów, Spawaczy, Trasa Północna

• Komisja nr 46 (Zespół Edukacyjny Nr 1, ul. Truskawkowa 12) - ul. Akrobatów, Amarantowa, Beżowa, Biała, Błękitna, Błotna, Bordowa, Borówkowa, Brązowa, Bukowa, Chłodna, Chynowska, Dębowa, Michała Drzymały, Fioletowa, Gorzowska, Grafitowa, Granatowa, Grzybowa, Jastrzębia, Jemiołowa, Jesienna, Jeżynowa, Jodłowa, Karminowa, Kolorowa, Kostrzyńska, Kremowa, Krępowska, Lazurowa, Łężycka, Mahoniowa, Malinowa, Międzyrzecka, Modra, Niebieska, Oliwkowa, Orzechowa, Pastelowa, Piłkarzy, Pistacjowa, Platynowa, Pomarańczowa, Popielata, Poziomkowa, Poznańska, Purpurowa, Rowerzystów, Różowa, Seledynowa, Siatkarzy, Siwa, Słubicka, Sosnowa, Srebrna, Szkarłatna, Szpakowa, Świebodzińska, Tęczowa, Truskawkowa, Waniliowa, Złota, Żółta, Żurawinowa

• Komisja nr 47 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22) - ul. Amelii, Dolina Luizy, Potokowa, Ruczajowa, Towarowa, Urszuli, Zdrojowa, Źródlana numery nieparzyste do nr 17 i parzyste do nr 74

• Komisja nr 48 (Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Hala Akrobatyczna, ul. Urszuli 22) - ul. Strumykowa, Sulechowska

• Komisja nr 49 (Zespół Szkół Mistrzostwa Sportowego, ul. Stanisława Wyspiańskiego 23) - ul. Dolna, Marii Skłodowskiej-Curie, Sportowa, Zakręt

• Komisja nr 50 (Zespół Szkół Plastycznych, ul. Stefana Batorego 70a - ul. Harcerska, Ludowa, Obywatelska, Rajska, Romualda Traugutta

• Komisja nr 51 (Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia, ul. Dzika 6) - ul. Generała Józefa Bema, Billewiczówny, Cicha, Zygmunta Czubińskiego, Dolina Zielona, Dzika, Ketlinga, Kmicica, Hugo Kołłątaja, Plac Korczakowców, Podbipięty, Skrzetuskiego, Stanisława Staszica, Szwajcarska, Ustronna, Wołodyjowskiego, Stanisława Wyspiańskiego numery nieparzyste od nr 17 i parzyste od nr 38, Zagłoby, Żabia

• Komisja nr 52 (Lubuska Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy, ul. Ludwika Zamenhofa 1) - ul. Klementowskich, Tadeusza Konicza, Ludwika Waryńskiego, Wazów od nr 45, Ludwika Zamenhofa

• Komisja nr 53 (Uniwersytet Zielonogórski Budynek A-2, ul. Profesora Zygmunta Szafrana 2) - ul. Akademicka, Gajowa, Kościuszkowców, Miła, Podgórna od nr 45, Profesora Zygmunta Szafrana, Szosa Kisielińska

• Komisja nr 54 (Zespół Edukacyjny Nr 3, ul. Osiedle Pomorskie 13) - ul. Osiedle Pomorskie od nr 1A do nr 6E, Osiedle Śląskie nr 1A do nr 2D

• Komisja nr 55 (Zespół Edukacyjny Nr 3, ul. Osiedle Pomorskie 13) - ul. Osiedle Pomorskie od nr 7A

• Komisja nr 56 (Dzienny Dom "Senior-WIGOR", ul. Osiedle Pomorskie 28 - ul. Dereszowa, Jeździecka, Karowa, Kucykowa, Przewalskiego, Przyleśna, Rumakowa, Stajenna, Strzemienna, Tarpanowa, Wyścigowa, Zielony Las

• Komisja nr 57 (Społeczna Szkoła Podstawowa nr 1 STO, ul. Władysława IV 1) - ul. Władysława Jagiełły, Niecała, Wileńska, Władysława IV

• Komisja nr 58 (Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7, ul. Zielonogórska 5) - ul. Chmielna, Górna, Gronowa, Kombatantów, Letnia, Lubuska, Osiedlowa, Przecznica, Zielonogórska

• Komisja nr 59 (Szkoła Podstawowa nr 6, ul. św. Kingi 1) - ul. Braniborska, Glinianki, Lwowska, Władysława Łokietka, Nad Łąkami, Piaskowa, Piękna, Henryka Siemiradzkiego, Sorbska, Św. Kingi, Tkacka

• Komisja nr 60 (Szkoła Podstawowa nr 6, ul. św. Kingi 1) - ul. Ceglana, Krótka, Plac majora Adama Lazarowicza, Podgórna do nr 44, Grzegorza Zarugiewicza, Zyty

• Komisja nr 61 (Miejskie Przedszkole nr 6, ul. Stanisława Wyspiańskiego 16) - ul. Bolesława Chrobrego, Bolesława Krzywoustego, Mieszka I, Plac Kolejarza, Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego, Spokojna, Wazów do nr 44, Stanisława Wyspiańskiego nieparzyste do nr 15 i parzyste do nr 36

• Komisja nr 62 (Miejskie Przedszkole nr 34, ul. Bohaterów Westerplatte 11a) - ul. Akacjowa, Aleja Wojska Polskiego do nr 9, Bohaterów Westerplatte, Fryderyka Chopina, Dworcowa, Jana Keplera, Klonowa, Jana Kochanowskiego, Lipowa, Spółdzielcza

• Komisja nr 63 (Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37) - ul. Lisia

• Komisja nr 64 (Szkoła Podstawowa nr 15, ul. Lisia 37) - ul. Boduena, Generała Jarosława Dąbrowskiego, Jelenia, Krakusa, Krucza, Łąkowa, Młyńska, Piesza, Przy Gazowni, Rymarska, Składowa, Słoneczna, Świętojańska, Wandy od nr 40, Węglowa, Zamkowa, Zjednoczenia do nr 11, Zbigniewa Herberta

• Komisja nr 65 (Miejskie Przedszkole nr 17, ul. dr Pieniężnego 22) - ul. Aleja Niepodległości, Bankowa, Kazimierza Wielkiego, Kupiecka, dr Pieniężnego, Plac Bohaterów, Plac Makusynów, Plac Jana Matejki, Plac Teatralny, Pod Topolami, Ułańska

• Komisja nr 66 (Uniwersytet Zielonogórski Rektorat, ul. Licealna 9) - ul. 30 Maja 1960 r. , Aleja Konstytucji 3 Maja, Ciesielska, Drzewna, Artura Grottgera, Jana Kasprowicza, Mikołaja Kopernika, Kościelna, Krawiecka, Licealna, Kazimierza Lisowskiego, Mariacka, Masarska, Adama Mickiewicza, Plac ks. biskupa Wilhelma Pluty, Plac Pocztowy, Plac Powstańców Wielkopolskich, Plac Słowiański, Pod Filarami, Generała Władysława Sikorskiego do nr 10, Piotra Skargi, Generała Józefa Sowińskiego do nr 16, Stary Rynek, Św. Jadwigi, Księdza Piotra Wawrzyniaka, Stefana Żeromskiego

• Komisja nr 67 (CKZiU "Ekonomik", ul. Długa 3) - ul. Jedności, Stanisława Moniuszki do nr 11, Polna, Reja, Jana Sobieskiego, Wandy do nr 39

• Komisja nr 68 (Społeczne Liceum Ogólnokształcące "Szkoła Myślenia Twórczego", ul. Generała Józefa Sowińskiego 27) - ul. Generała Jakuba Jasińskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego, Przemysłowa, Henryka Sienkiewicza, Generała Władysława Sikorskiego od nr 11, Generała Józefa Sowińskiego od nr 17, Średnia, Kaspra Twardowskiego, Tylna, Zielona

• Komisja nr 69 (Zespół Edukacyjny Nr 2, ul. Leopolda Staffa 10) - ul. Aleja Juliusza Słowackiego, Partyzantów, Plac Praw Kobiet, Władysława Reymonta, Skrajna, Stroma, Andrzeja Struga, Juliana Tuwima, Wąska, Wrocławska

• Komisja nr 70 (Zespół Edukacyjny Nr 2, ul. Leopolda Staffa 10) - ul. Morelowa, Leopolda Staffa

• Komisja nr 71 (III Liceum Ogólnokształcące, ul. Strzelecka 9) - ul. Aliny, Balladyny, Beniowskiego, Chochlika, Stanisława Cynarskiego, Dantyszka, Derwida, Fantazego, Filona, Geodetów, Goplany, Grabca, Grunwaldzka, Gryfa, Grzegorza, Hawryłowicza, Horsztyńskiego, Mieczysława Karłowicza, Kirkora, Kordiana, Krzemieniecka, Laury, Lecha, Lechitów, Lilii Wenedy, Mazepy, Nowa, Władysława Orkana, Pułkownika Witolda Pileckiego, Salomei, Skierki, Strzelecka, Wacława, Wodna

• Komisja nr 72 (Miejskie Przedszkole nr 13, ul. Jęczmienna 1) - ul. Browarna, Jagodowa, Jarzębinowa, Jęczmienna, Konopna, Kożuchowska numery nieparzyste od nr 31 i parzyste od nr 12, Krzywa, Tadeusza Olbrychta, Podwójna, Pszenna, Rolnicza, Rzemieślnicza, Rzepakowa, Winna, Zawiszy Czarnego, Żytnia

• Komisja nr 73 (Niepubliczny Punkt Przedszkolny, ul. Łężyca-Budowlanych 5/18) - ul. Łężyca-Apartamentowa, Łężyca-Architektów, Łężyca-Budowlanych, Łężyca-Ceglana, Łężyca-Ciesielska, Łężyca-Czeremchowa, Łężyca-Inżynierska, Łężyca-Projektantów, Łężyca-Ustronna, Łężyca-Willowa

• Komisja nr 74 (Akademia Montesori, ul. Łężyca-Budowlanych 5A/12) - ul. Łężyca-Geodetów, Łężyca-Geologów, Łężyca-Inwestycyjna, Łężyca-Murarska, Łężyca-Urbanistów

• Komisja nr 75 (Zespół Edukacyjny Nr 3, ul. Osiedle Pomorskie 13) - ul. Osiedle Śląskie od nr 3A, Polanka, Raculka

• Komisja nr 76 (Świetlica, ul. Krępa-Odrzańska 51) - ul. Krępa-Agrestowa, Krępa-Dolna, Krępa-Dzika, Krępa-Herbaciana, Krępa-Kasztanowa, Krępa-Krótka, Krępa-Leśna, Krępa-Lipowa, Krępa-Łąkowa, Krępa-Miętowa, Krępa-Młyńska, Krępa-Odrzańska, Krępa-Piękna, Krępa-Podgórna, Krępa-Pokrzywowa, Krępa-Poziomkowa, Krępa-Porzeczkowa, Krępa-Sportowa, Krępa-Szkolna, Krępa-Truskawkowa

• Komisja nr 77 (Punkt Biblioteczny Biblioteki Publicznej w Zielonej Górze, ul. Jany 3a) - Jany, Stożne

• Komisja nr 78 (Świetlica, ul. Kiełpin 5) - ul. Kiełpin, Kiełpin-Antylopy, Kiełpin-Gościnna, Kiełpin-Jaguara, Kiełpin-Krokodyla, Kiełpin-Lwa, Kiełpin-Nosorożca, Kiełpin-Pelikana, Kiełpin-Przyjacielska, Kiełpin-Rodzinna, Kiełpin-Słonia, Kiełpin-Strusia, Kiełpin-Zebry, Kiełpin-Znajoma, Kiełpin-Życzliwa, Kiełpin-Żyrafy

• Komisja nr 79 (Świetlica, ul. Jarogniewice 23A) - Jarogniewice

• Komisja nr 80 (Świetlica, ul. Sucha 12) - Ługowo, Sucha

• Pozostałe cztery komisje znadują się w Domach Pomocy Społecznej (2), Szpitalu Uniwersyteckim i Areszcie Śledczym

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u