Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze (ZDJĘCIA)

12 kwiecień 2024
Autor: 
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Szuka go policja w Zielonej Górze Fot. KMP Zielona Góra

Policja w Zielonej Górze szuka złodzieja. Rozpoznajesz go? Mundurowi proszą o kontakt.

Wszystko wydarzyło się 30 stycznia 2024 roku przy ulicy Zjednoczenia w Zielonej Górze. Mężczyzna ukradł dwie walizki z zawartością ubrań, sprzętu elektronicznego oraz dokumentów.

- Pokrzywdzonym jest mieszkaniec miasta. Wartość strat wyniosła ponad 2600 złotych - informuje podinsp. Małgorzata Barska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Złodziej Zielona Góra. Szuka go policja

Sprawa trafiła na Komisariat I Policji. Funkcjonariuszom udało się zabezpieczyć nagrania z monitoringu w sklepie w pobliżu miejsca zdarzenia. Widoczny jest na nim wizerunek podejrzewanego mężczyzny. Nadzorujący sprawę prokurator wydał postanowienie o jego upublicznieniu.

- Osoby, które rozpoznają mężczyznę widocznego na zdjęciach, proszone są o kontakt osobisty z Komisariatem Policji I w Zielonej Górze przy ulicy Osiedle Pomorskie 8a, telefoniczny pod numerami telefonów 47 795 13 25 lub 47 795 13 11 bądź mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - apeluje podinsp. Barska.

Przeczytaj też: Pożar Akademii w Gorzowie. "Sytuacja nie jest opanowana. Działania potrwają wiele godzin" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u