Wypadek na S3 w Lubuskiem. W akcji śmigłowiec LPR. Droga zablokowana

17 kwiecień 2024
Autor: 
Wypadek na S3 w Lubuskiem. W akcji śmigłowiec LPR Redakcja/archiwum

Wypadek na S3 na odcinku Sulechów - Świebodzin. Osobówka uderzyła w bariery. Droga w stronę Gorzowa Wielkopolskiego jest całkowicie zablokowana.

Zgłoszenie wpłynęło do służb ratowniczych w środowe popołudnie, 17 kwietnia, o godzinie 17:30. Na 168-kilometrze trasy S3 między Sulechowem a Świebodzinem w rejonie MOP Kępsko doszło do wypadku drogowego z udziałem jednego pojazdu.

- Samochód osobowy uderzył w bariery - informuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Wypadek S3. Jedna osoba poszkodowana

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Sulechowa, zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji. Wysłano też śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Zielonej Góry.

- Pojazdem podróżowała tylko jedna osoba - relacjonuje st. kpt. Kowalski. Jak ustalił portal NewsLubuski.pl, jest ona obecnie badana przez medyków.

Utrudnienia na S3. Trasa zablokowana

W wyniku zdarzenia trasa S3 w kierunku Świebodzina została całkowicie zablokowana. Jak przekazuje GDDKiA, kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami co najmniej do godziny 20:30.

Objazd "starą trójką". Zjazd z trasy S3 na węźle Sulechów, natomiast powrót na węźle Świebodzin Południe. Niewykluczone, że wkrótce na S3 w miejscu wypadku może zostać odblokowany jeden pas ruchu.

Godzina 18:35 - Służby otworzyły lewy pas ruchu. Utworzony na trasie S3 korek powoli się rozładowuje.

Przeczytaj też: Wypadek na A2. Korytarz życia? Zapomnij! Tak wyglądał przejazd straży (NAGRANIE)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u