Niebezpieczne zdarzenie na stacji paliw w Zielonej Górze. Akcja straży pożarnej

18 kwiecień 2024
Autor: 
Niebezpieczne zdarzenie na stacji paliw w Zielonej Górze Redakcja/archiwum

Groźna sytuacja na stacji paliw w Zielonej Górze. Kierowca odjechał z podpiętym wężem gazu LPG. Na miejsce przyjechało pięć zastępów straży pożarnej.

Do zdarzenia doszło w środę, 17 kwietnia, po godzinie 21:00. Kierowca samochodu osobowego przyjechał na stację paliw przy alei Zjednoczenia w Zielonej Górze. Wszystko po to, aby zatankować gaz LPG.

Odjechał z wężem od dystrybutora LPG

Zapominalski kierowca zapomniał odłączyć wąż od pojazdu. I tak odjechał ze stanowiska do tankowania LPG.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Dziecko samowolnie opuściło przedszkole. Nikt tego nie zauważył

- Klient zatankował i odjechał z podpiętym wężem. Ulatniał się gaz, dlatego zostaliśmy wezwani na miejsce - relacjonuje st. kpt. Piotr Kowalski, rzecznik straży pożarnej w Zielonej Górze.

Strażacy w akcji

Na stację paliw przyjechało pięć zastępów straży pożarnej, w tym Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Chemicznego funkcjonująca w Jednostce Ratowniczo-Gaśniczej nr 1. Zadaniem strażaków było przede wszystkim zabezpieczenie całego terenu stacji paliw oraz zlokalizowanie wycieku.

Sytuację udało się opanować. Działania strażaków zakończyły się około godziny 23:00.

Przeczytaj też: Kompletnie pijana Ukrainka uczyła się jeździć w Zielonej Górze. "Wynik okazał się zaskoczeniem"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u