Wypadek koło Zielonej Góry. Dachowanie osobówki (ZDJĘCIA)

19 kwiecień 2024
Autor: 
Wypadek koło Zielonej Góry. Dachowanie osobówki

Wypadek koło Zielonej Góry. Na drodze wojewódzkiej nr 282 w rejonie wsi Łaz samochód wypadł z drogi.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w piątkowe popołudnie, 19 kwietnia tuż po godzinie 12:45. Na wojewódzkiej "282" w okolicy wsi Łaz (gmina Zabór) doszło do wypadku z udziałem jednego samochodu osobowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca pojazdem marki Opel jechała od strony Droszkowa w kierunku Zaboru. Przed rondem w rejonie wsi Łaz samochód wyleciał z drogi i dachował.

Wypadek Łaz. Wezwano służby

Na miejsce przyjechały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej oraz zastęp z jednostki OSP Łaz. Dojechał też specjalistyczny zespół pogotowia ratunkowego oraz patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Kierująca Oplem trafiła w ręce medyków. To z uwagi na fakt, że chwilę przed dachowaniem najprawdopodobniej zasłabła.

Dokładne okoliczności zdarzenia ustala teraz policja. Dla kobiety najprawdopodobniej zakończy się to jednak mandatem i punktami karnymi. Na trasie nie ma już utrudnień w ruchu.

Przeczytaj też: Pożar stadniny koni. Wszystko spłonęło. "Gasiliśmy na początku wiadrami" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u