Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i ciężarowego DAFa (ZDJĘCIA)

24 kwiecień 2024
Kolizja w Zielonej Górze. Zderzenie BMW i ciężarowego DAFa Fot. Czytelnik

Kolizja w Zielonej Górze. Na skrzyżowaniu w mieście osobówka zderzyła się z ciężarówką. Są utrudnienia w ruchu.

Zgłoszenie wpłynęło do zielonogórskich służb ratowniczych w środę, 24 kwietnia, tuż po godzinie 11:55. Na skrzyżowaniu ulic Stefana Wyszyńskiego i Zawadzkiego "Zośki" doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów. Zderzyło się osobowe BMW oraz ciężarówka marki DAF.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca BMW jechał prosto od Domu Harcerza na ul. Zawadzkiego "Zośki". Na środku krzyżówki w lewy bok pojazdu uderzył kierowca DAF-a, który skręcał w lewo w ul. Wyszyńskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Kwalifikacje do igrzysk olimpijskich są już na finiszu

Kolizja Zielona Góra - nikt nie został poszkodowany

Na miejsce przyjechały dwa zastępy straży pożarnej z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 1 w Zielonej Górze. Dojechał też patrol policji z Wydziału Ruchu Drogowego.

Wszystkie osoby biorące udział w zdarzeniu opuściły pojazdy o własnych siłach. Na szczęście nie doznały one poważniejszych obrażeń i obyło się bez interwencji zespołu pogotowia ratunkowego. Straty są jedynie materialne.

Okoliczności i szczegóły stłuczki ustala policja. Funkcjonariusze z drogówki z pewnością zakwalifikują to zdarzenie jako kolizja drogowa. Na skrzyżowaniu występują utrudnienia w ruchu. Powoduje to, że w rejonie mogą tworzyć się korki.

Przeczytaj też: Akcja na dworcu PKP w Sulechowie. Mieszkaniec Warszawy "zabłysnął"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u