Katastrofa budowlana pod Krosnem Odrzańskim. Trwa akcja służb

27 kwiecień 2024
Autor: 
Katastrofa budowlana pod Krosnem Odrzańskim. Trwa akcja służb Redakcja/Archiwum

Katastrofa budowlana w Szczawnie pod Krosnem Odrzańskim. Zawaliła się część stropu w budynku mieszkalnym. Trwa akcja służb.

W sobotę, 27 kwietnia około godziny 12 w Szczawnie pod Krosnem Odrzańskim doszło do zawalenia się części stropu w budynku mieszkalnym. Na miejsce zadysponowano łącznie 5 zastępów straży pożarnej. 

- Kierujący Działaniami Ratowniczymi stwierdził, że doszło do częściowego zawalenia stropu między piwnicą i pierwszą kondygnacją - powiedział kpt. Piotr Gabrowski, rzecznik prasowy krośnieńskich strażaków.

Katastrofa budowlana w Szczawnie. Trwa akcja służb

Na miejsce dotarło pogotowie energetyczne oraz inspektorat budowlany. - Nikt na szczęście nie ucierpiał - dodał kpt. Piotr Gabrowski. Strażacy zajmują się obecnie stabilizacją pozostałej części budynku przy wykorzystaniu drewnianych belek.

Przeczytaj też: Pędził Volkswagenem po mieście. Wpadł w ręce policji


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u