Awantura w mieszkaniu. Doszło do rękoczynów. Chodziło o pieniądze

13 maj 2024
Autor: 
Awantura w mieszkaniu. Doszło do rękoczynów. Chodziło o pieniądze Redakcja/archiwum

Świebodzin. Mężczyzna przyszedł ze znajomym do mieszkania byłej partnerki. Doszło do kłótni na temat pieniędzy. Sprawę zaognił aktualny chłopak kobiety.

Awantura domowa w Świebodzinie. W piątek, 3 maja, do mieszkania byłej partnerki przyszedł mężczyzna w towarzystwie swojego znajomego. Powodem miała być prośba, by jej pomóc i coś dostarczyć.

Między byłymi partnerami szybko doszło do kłótni związanej z finansami. Kobieta twierdziła, że nie dotrzymał obietnicy pomocy w spłacie zobowiązania, które ona zaciągnęła, kiedy byli jeszcze razem.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo:

Chwila relaksu

Awantura byłych partnerów. Doszło do rękoczynów

Szybko okazało się, że w mieszkaniu przebywa również aktualny partner kobiety. Mężczyzna kilkukrotnie miał uderzać, m.in. po twarzy, byłego chłopaka kobiety.

- Chciał wymusić, by na konto jego partnerki przelał pieniądze, jednak poszkodowany szybko przelał kasę na konto ojca, by nie mogli mu ich zabrać. To zdenerwowało 47-latka. Zabrał mu telefon i grożąc zniszczeniem, bądź kradzieżą auta rodziców zmusił, by ten poszedł pożyczyć pieniądze - relacjonuje asp. Marcin Ruciński, rzecznik policji w Świebodzinie.

Afera w mieszkaniu. Zatrzymano 47-latka

Poszkodowany wrócił i zapłacił żądaną kwotę. Ponadto stosując się do rad swojej rodziny, zgłosił sprawę na policję. I tak już następnego dnia odpowiedzialny za wymuszenie rozbójnicze 47-latek został zatrzymany przez świebodzińskich policjantów.

- Przyznał się on do zarzucanych mu czynów. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności - informuje asp. Ruciński.

Przeczytaj też: Pożar w Zielonej Górze. Ludzie wyzywali strażaków i przeszkadzali w akcji (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u