Trzy kobiety zginęły. Tragiczny finał potrącenia w Kargowej

02 czerwiec 2024
Autor: 
Trzy kobiety zginęły. Tragiczny finał potrącenia w Kargowej Wolsztyn112

Tragiczny finał sobotniego wypadku w Kargowej. Nie żyją trzy kobiety, które zostały potrącone przez samochód osobowy. Trwa wyjaśnianie dokładnych okoliczności tego zdarzenia.

Potrącenie Kargowa

Do dramatycznego wypadku doszło w sobotę, 1 czerwca około godziny 21:40 na Drodze Krajowej numer 32 w Kargowej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że najprawdopodobniej trzy kobiety przechodziły przez drogę w miejscu, gdzie nie było przejścia dla pieszych. Kiedy piesze były na jednym z pasów, zostały potrącone przez 22-letniego mężczyznę, który jechał Fiatem Punto. 

Siła uderzenia była bardzo duża. Świadczą o tym poważne uszkodzenia przodu osobówki. Plastikowy zderzak został zerwany, maska poważnie wgnieciona, a przednia szyba w całości rozbita. Potrącone kobiety upadły na jezdnię. Na miejsce wezwano służby ratownicze. Do działań udało się 5 zastępów straży pożarnej, trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz patrole policji.

Śmiertelny wypadek w Kargowej

Sytuacja była niezwykle dramatyczna, ponieważ u wszystkich potrąconych kobiet doszło do zatrzymania akcji serca. Ratownicy przystąpili do reanimacji. Niestety już po chwili było wiadomo, że jednej z potrąconych kobiet nie uda się uratować. Lekarz stwierdził zgon. Po kilkudziesięciu minutach resuscytacji nie udało się przywrócić funkcji życiowych także u drugiej z potrąconych kobiet. 

Medykom udało się wznowić akcję serca u trzeciej potrąconej pieszej. Kobieta została błyskawicznie przetransportowana do karetki, która ruszyła do szpitala w Zielonej Górze. Niestety tutaj również spełnił się najczarniejszy scenariusz, ponieważ lekarzom nie udało się wygrać walki o jej życie. Bilans tego wypadku jest niezwykle tragiczny, ponieważ śmierć poniosły trzy kobiety w wieku 28, 46 i 72 lat. 

Przez wiele godzin na miejscu wypadku pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Śledczy zabezpieczali wszystkie ślady na miejscu zdarzenia. Kierowca osobówki był trzeźwy, ale została mu także pobrana krew do dalszych badań. Zgodnie z procedurą 22-latek został zatrzymany. 

Przeczytaj też: Skatowany 59-latek. "Dusili oraz bili po całym ciele"


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..KN

Coś bym o sobie napisał, ale jeszcze to chwilę potrwa ...Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u