Wyczyn kierującej z Zielonej Góry nagrały kamery. Policja: "Przebiła wszystkich" (ZDJĘCIA)

06 czerwiec 2024
Wyczyn kierującej z Zielonej Góry nagrały kamery. Policja: "Przebiła wszystkich" Fot. Monitoring Zielona Góra

Monitoring w Zielonej Górze cały czas działa i rejestruje wykroczenia kierowców. Ostatnio wpadła kierująca Fordem, która mocno zdziwiła policjantów.

Biuro Ochrony Wizyjnej Urzędu Miasta Zielona Góra funkcjonuje przez całą dobę. Na terenie miasta działa ponad 115 kamer monitoringu, które pozwalają dbać o bezpieczeństwo. Kamery każdego dnia rejestrują także wiele wykroczeń drogowych popełnianych kierowców.

- Operatorzy monitoringu współpracują z policjantami i przesyłają udokumentowane zapisy drogowych wykroczeń do zielonogórskiej komendy, żeby sprawca poniósł konsekwencje swojej nieodpowiedzialności - informuje podinsp. Małgorzata Stanisławska, rzecznik policji w Zielonej Górze.

Kamery nagrały wyczyn kierującej. "Przebiła wszystkich"

Jednym z miejsc, w którym kierowcy najczęściej popełniają wykroczenia w Zielonej Górze, jest ulica Jedności. Mowa tu zwłaszcza o skrzyżowaniu z ulicą Reja. Tam zmotoryzowani często łamią zakaz skrętu.

- Ostatnio kobieta kierująca Fordem Fiestą przebiła wszystkich. Nie dość, że jechała ulicą Jedności pod prąd, to następnie przecięła ulicę Reja przejeżdżając na wprost w dalszy odcinek ulicy Jedności - relacjonuje podinsp. Stanisławska.

Policjanci dotarli do kierującej i wezwali ją do komendy. Kobieta została ukarana mandatem w wysokości 700 złotych. Dodatkowo otrzymała 13 punktów karnych.

Przeczytaj też: Nowe samochody gaśnicze dla OSP w Lubuskiem. Sprawdź, gdzie trafią (LISTA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u