Tragedia nad wodą. Z jeziora wyłowiono zwłoki (ZDJĘCIA)

10 czerwiec 2024
Autor: 
Tragedia nad wodą. Z jeziora wyłowiono zwłoki Fot. OSP Lubniewice

Śmierć nad wodą. Z jeziora w Lubniewicach wyłowiono ciało mężczyzny. Na ratunek było już za późno.

Zgłoszenie o zdarzeniu wpłynęło do sulęcińskich służb ratowniczych w poniedziałkowy poranek, 10 czerwca, tuż po godzinie 7:00. Przypadkowy przechodzień zauważył ciało mężczyzny dryfujące na jeziorze Lubiąż w Lubniewicach.

Na miejsce przyjechał zastęp straży pożarnej z Sulęcina oraz dwa zastępy ochotników z OSP Lubniewice. Dojechała karetka pogotowia i patrole policji. Ponadto do akcji skierowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego z Gorzowa Wielkopolskiego.

Lubniewice. Tragedia nad wodą

Starszy mężczyzna znajdował się kilka metrów od brzegu. Został wyciągnięty z wody przez strażaków. Niestety na ratunek było już za późno. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon.

Wszystkie szczegóły i okoliczności tragedii ustala policja. Ciało zostanie najprawdopodobniej zabezpieczone do sekcji zwłok.

Przeczytaj też: Wyczyn kierującej z Zielonej Góry nagrały kamery. Policja: "Przebiła wszystkich" (ZDJĘCIA)


NL LOGO Z LINIAJesteś w centrum wydarzeń? Zrobiłeś zdjęcie lub nagrałeś film? Wyślij to do nas na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść ogłoszeń ani nie zwraca materiałów niezamówionych. Zastrzegamy sobie prawo skracania i adiustacji tekstów oraz ich tytułów.

Na podstawie art. 25 ust.1 pkt 1b prawa autorskiego, wydawca wyraźnie zastrzega, iż dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych na portalu internetowym "NewsLubuski.pl" jest zabronione.

Jeżeli widzisz błąd na stronie, napisz do redakcji: NewsLubuski

Właścicielem portalu NewsLubuski.pl jest firma vGs

Media Społecznościowe

Top

stat4u